NetworkRadar

networkradadarNa svém mobilu mám t-mobile. Docela dlouho ho kritizuji za kvalitu sítě. Prostě moc jim to nechodí. Když začali experimentovat s HDvoice tak jsem si říkal "k čemu?" když mají malé pokrytí 3g a ejště k tomu neuměl přepínat BTSky a podobně. Poté si začali sdílet siť s O2. Stav se zlepšil ale i tak to bylo na prd. Posledních pár týdnů - či měsíců se s s t-mobile i dost špatně volá. Řekl bych že mají asi přetíženou síť. Denně se mi stává že někomu volám, nic to nedělá, poté to po dlouhu zvoní... Nebo to nezazvoní a hned to protistrana vezme. Častěji se přepínají BTS, i za plného signálu což přerušuje hovor... A do toho jsem narazil na Networkradar.Dostupné pro Android a iOS

Aplikace NetworkRadar slouží k uživatelskému měření kvality sítě. Vyplníte si svoje tel. číslo a email, kliknutím na typ aktuálního připojení se spustí testování rychlosti a celkové kvality připojení. Bohužel pro t-mobile mi moje měření nevychází příliš dobře... Což potvrzuje mojí domněnku a to tu, že je t-mobile v prdeli.

S aplikací NetworkRadar je kontrola statusu vašeho mobilního internetového připojení doslova hračkou. Můžete měřit kvalitu vašeho připojení, odezvy, rychlosti stahování a odesílání dat. Každé jednotlivé měření obsahuje všechny podrobné informace potřebné k nahlášení případné poruchy/chyby vašemu mobilnímu operátorovi a zároveň ho upozorní na místa, kde by měl rozšířit, případně posílit své stávající pokrytí.

Aplikace má v sobě i mapku, která by se měla generovat z dat uživatelů. Obávám se že bude celá červená Úžasný

Proto prosím kdo může, ať měří! Dík

networkradadar

networkradadar

networkradadar

networkradadar

networkradadar

Komentáře

1
Obrázek uživatele [user:name]

Aplikace vypadá zajímavě právě jsem si jí stáhnul.

Přidat komentář