Videoblog

videoblog

Oprava silnice v Brodě

V nedalekém Havlíčkově Brodě jsou tak hodní, že jim opravují silnici. A protože jsou poctiví, berou to z gruntu. Od kanálů a plynovodů, až po obrubníky a asfalt. To ovšem znamená uzavírku. A protože je to jedna z nejdůležitějších komunikací v brodě, člověk by řekl, že na tom budou makat, aby to nebylo zavřeno na dlouho. To by jsme ovšem nemohli být v ČR. Rekonstrukce, díky které řetězec zavřel obchod a k jiným podnikatelům se nedostanou zakázníci, se vleče. Byl jsem tam před pár dny v jedné firmě a ten cvrkot na stavbě jsem si musel natočit! Cca od půl dvanácté do dvou jsem tam zaznamenal průjezd jednoho auta stavební firmy. Masakr Úžasný (pro zajímavost si všimněte zpěvu ptáků v pozadí)

Co vypadlo z archivu - Videoblog

videoblogProváděl jsem menší údržbu diskového oddílu s fotkama, a narazil jsem na krátká videa, která nejdou moc nikam zařadit... Než jsem je poslal do křemékového nebe, poslal jsem je na youtube. Tak vznikl dnešní příspěvek do videoblogu. Nalezenete video z koncertu, prázdninové Telče a jiné...

Proč lidé nesnáší němčinu?

Proč lidé nemají rádi němčinuV týdnu jsem narazil na úžasné video, které mě neskutečně pobavilo. Zároveň ale přesně vystihuje můj vztah ke zmíněnému jazyku Úžasný Tak jestli vás zajímá, proč lidé  nemají rádi němčenu, mrkněte na video níže!

 

 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Videoblog