Software

Oblíbený software

USBDeview

Jestli často připojujete a odpojujete různá USB zařízení, může se stát že postupem času narazíte na různé drobné problémy z toho vyplývající. Pak budete potřebovat zamést v systému. Ale né každý je geek, aby odstraňoval odebraná zařízení, která nejsou vidět. Proto je se pak hodí apliakce USBDeview, která vám pomůže. Apliakce je z dílny nirsoft.net, kde najdete spoustu dalších win miniaplikací. Stahujte zde. (screenshot nížeMrkající)

Url Action Editor

UrlActionEditor Url Action EditoDnes jsem při aktualizaci firemního webu narazil na menší problém. Potřeboval jsem vložit SWF animaci, kterou jsme dostali k zveřejnění na náš web. Jenže problém byl že animace odkazovala na web který byl centrální né náš. Já potřeboval aby odkazovala na náš článek. Chvilka hledání, a už jsem stahoval Adobe Flash CS4. Bohužel hraní s tímmto sw překračuje moje časové možnosti. Musel jsem se ponořit do vod googlu. Našel jsem aplikaci která se jmenuje Url Action Editor. Nejprve jsem našel verzi která mi házela nějaké chyby. Opět chvilka hledání a našel jsem verzi která sice nemá naše znaky ale jelikož je aplikace tak jendoduchá, bezproblémů se v ní animace dá upravit i beze znaků. Tedy Doporučuji!

Adobe Acrobat 9 PRO

Další umělecké dílo od Adobe. Opět prográmek bez kterého se běžné PC stává téměř nepoužitelné! Přinásším Vám verzi pro bez které se nadprůměrnější uživatelé opět neobejdou a běžní uživatelé ji mohou mít klidně místo readera.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Software