DRUPAL

Drupal exposed filter - block

Drupal 7Potřeboval jsem udělat filtr zboží, který si bude moci editovat uživatel, aby se mu filtrovalo. To je snadné, používám na to modul Views dependet filters. No jo, jenže jsem potřeboval, aby ten filtr nebyl ve stránce ale v bloku. A to mi bohužel nefungovalo... Je to asi chyba drupalu, různě se to po fórech řeší, ale mě se nezadařilo najít konkrétní řešení. Hledání mi trvalo doslova několik odpolední. A když jsem chtěl hodit flintu do žita... Ejhle!

Úprava meta tagů na úvodní stránce

Drupal 7 Front Page metatagObčas je potřeba poladit meta tagy. V drupalu 7 se to řeší nejlépe modulem Metatag. Můžete ovšem narazit na problém s úvodní stránkou. Nemáte-li úvodní stránku přímo obsahovou, třeba stránku, nastavenou přímo v modulu, drupal dolnění meta tagů nezvládne. (Jako příklad je třeba oddělená šablona front-page.tpl.php ve tématu vzhledu) Musíte na to jít jinak a doplnit to tam ručně... Pojďme se podívat, jak se to dělá!

Drupal - Chyba fórum po upgradu

Může se to stát i vám. Po upgrade drupalu z D6 na D7 nemusí jít přidat obsah do fóra. po vypnutí Advanced modulů naleznete chybu Watchdog: Undefined index: node in forum_menu_local_tasks_alter() (line 175 of ../forum/forum.module

Jak to vyřešit?

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - DRUPAL