Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: localized. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /data/web/virtuals/13296/virtual/www/includes/bootstrap.inc).

Co vypadlo z archivu - Videoblog

videoblogProváděl jsem menší údržbu diskového oddílu s fotkama, a narazil jsem na krátká videa, která nejdou moc nikam zařadit... Než jsem je poslal do křemékového nebe, poslal jsem je na youtube. Tak vznikl dnešní příspěvek do videoblogu. Nalezenete video z koncertu, prázdninové Telče a jiné...

 Podivná helikoptéra 2011

Jednoho dne, se v Dušejově sneslo z nebe toto. Borec přistál, aby se zeptal na cestu. Že letí z Plzně, a došla mu mapaÚžasný kterou měl jen po Pelhřimov... Tak jsme ukázali v dál, on se vznesl a letěl.

 Výprava s oddílem 2010 ?

Toto byla zimní výprava s oddílem. Na téma záchrany polární výpravy. Tehdy ještě byly zimy, kdy byl sníh Mrkající

Jak mamka dostala kolo

Ostuda v Telči 2010?

Jedno ostudné video z Prázdnin v Telči. Ale proč se za to stydět, že? V tu chvíli nám to přišlo sladěné Mrkající I když né všem.

Outdoor 2011

Pár krátkých záběrů z jedné firemní akce. Vystupují převážně kolegové co již kolegové nejsou :)

Co ti řeknou kostky

Asi jediná společenská hra, kterou mohu hrát, aniž bych si zkazil celý zbytek večera. Co ti řeknou kostky, prastará hra, kterou jsme hráli na návštěvě v Žirovnici.

Procházka Doubravka

Jarní procházka údolím řeky. Jo a potkali jsme tam tenkrát vodáky

Koncert Čechomor Polná 2010

Komentáře

2
Obrázek uživatele TomasL

Díky az videa! ;)

Obrázek uživatele TomasL

* Překlep "za videa"...

Přidat komentář