Jak jsem poprvé našel geocache

Před nedávnem mi volal Habr, co dělám po práci, že se zajedem vykoupat. Říkám, OK. Když jsem se dostal asi v pět domů, volám Habrovi ať vyrazí. Zachvíli byl u nás před barákem a mohlo se jet na Maršák. Vzhledem k tomu že bylo parné odpoledne, vzal jsem si jedno na žízeň.

Koupání v rybníce bylo super, dokonce jsem udělal tři tempa! Ale pořád něco k letní pohodě chybělo. Pak jsem si vzpoměl, že jsem celý den vlastně skoro nic nejedl. Povídám, pojedem na hranolky. Telefonem jsme se spojili s kámošem Vaškem a sešli jsme se u milé paní Tůmové ve Zbilidech. Já s Habrem autem a Václav na kole. A tam jsme v řečech došli na to že Habr začal před nedávnem geocashing provozovat a našel už asi osum keší, ale že se mu nepovedlo najít schránku na čerťáku. Tak já posílen odpuzovačem žízně jsem prohlásil že ji najdu i po tmě.

Pak jsme se rozloučili s Vaškem který se ubíral ladnými oblouky na kole směr Jihlava a jeli jsme na čerťák. Po cestě nás potkala pouze menší zrada. A to zrada že si LČR zamkla cestu od Rychnova závorou. Museli jsme tedy sjet celou Mešnici a objet to spodem. Tak jsme udělali.

Došli jsme k hrádku a spustili navigaci. Navigace nás dovedla přesně na místo, ale tam nic. Hledali jsme hledali, až jsem to našel. Bylo to schováno s odchylkou asi 15ti metrů. Byl jsme načen! Začal jsem se přahrabovat věcma a vytáhl jsem sošku jakéhosi budhy s cedulkou. Dozvěděl jsem se že je to The Travel Bug. Tak jsme ho vzali, udělali zápis a hurá přes dětský tábor v Dolních Hutích domů... bylo asi 22 hodin.

Rozhodli jsme se že musíme o víkendu najít další..."

Komentáře

1
Obrázek uživatele Zbynda

Ty vole tři tempa jo?, nemel bys to tak prehanet a radsi zacit trenovat ve vane. :)

Přidat komentář