Weby z mojí produkce - začátky

Moje hitorie webuMožná jste si všimli, že zde poslední dobou úplně nepřibývá obsah. Je to tak. Částečně je to způsobeno všeobecným nedostatekm času, částečně je to způsobeno jednou příčinou, díky které jsem byl tak zdeptán, že jsem se na celý tento web málem vykašlal (a ještě nyní jsem úplně nezískal motivaci zde něco dělat), a částečně je to díky tomu, že se věnuji i trochu jiným projektům. Menší či větší weby dělám již od základní školy. Nejsem žádnej kódátor ani grafik, upřímně, často je to i vidět. Nicméně věci co dělám jsou funkční a splňující požadavky, moje nebo majitelů... Pojďme se podívat, co jsem kdy vyplodil...

První web byl někdy v letech 2001 - 2002 na adrese lada.wz.cz

Asi o rok později jsme vytvořil podobnou hrůzu, o které jsem před chvílí s hrůzou zjisitl, že je ještě v provozu... Byl to web zsdusejov.wz.cz Úplně si vzpomínám na ty začátky. A také si vzpomínám jak jsem pána co to do dnes udržuje učil jak se připojit na ftp a tak...

Docela zajímavá pakárna, kterou jsem se prokousal někdy v roce 2004 byl web prdelsveta.unas.cz

  • web se zachoval, článek o něm jsem psal ZDE.

Poté něco vody uteklo, bylo pár menších věcí, ale už jsem začal s drupale,, nyní z nich jeden ještě kupodivu jede. Je to ksdusejov.cz Tento web jsem dělal pro rojekt komunitní školy, než se celý projekt rozsypal. (jako vše v Dušejově, kde někdo něco dělá a závistivci podkopávaj, tak je tam na konec prd)

  • ksdusejov.cz - screen zde. web jsem předal a nikdo s ním od té doby prakticky nic neudělal, mimo to že je vypnut gusetbook kvůli tomu že by DB skrz spamy nabrala tak TB dat :)

Tento pohled do historie mě neměl za úkol totálně ztrapnit, i když se tak možná stalo. Ale co, neni vzpomínka na minulost nakonec docela hezká?

Pro přehled vebů co jsem vypotil jsem rozjel drobné podmenu Weby z mojí produkce. Zde bych postupně chtěl přidávat co si vzpomenu že jsem dělal, či co udělám!

Přidat komentář