USB port hack LG 37LH3000

LG 37 LH 3000Pořídili jsme si novou televizi LG LH3000 která se dala nyní koupit za luxusní cenu 10 790kč. A protože jsem ji měl již dávno vyhlídlou ale za jinou cenu, neudržel jsem se a musel ji koupit. Dnes když jsem v autodílně čekal než mi zavařej výfuk, narazil jsem na internetu při googlení televizoru na zajímavou věc. Včera když jsem televizor vybaloval jsem si všiml že na zadní straně je USB port pro servisní účely. Hned mě napadlo tisíc způsobů na co by se dal využít, ale skutečné možné využití předčilo mé očekávání asi o 1200 až 1500%! USB port může sloužit ke čtení flash zařízení, externích hdd a pod... Chcete-li si zvýšit Money mouthhodnotu a funkčnost vaší nové LG TV, čtěte dále...

menu 37LH3000Chcete-li mít na svém televizoru LG takovéto hezké menu jako je v levo na obrázku, jste zde dobře. ALE ovšem nezapomeňte. Veškeré softwarové úpravy můžou poškodit Váš televizor nenávratným způsobem a ještě vás může připravit o záruku, neboť porušíze záruční podmínky které jste jistě nečetli Cool Veškeré informace čerpám z webu http://lgusb.wikispaces.com/. Firmware stahujte z http://lgusb.wikispaces.com/Firmware+Updates. Dle tohoto webu za vše nesete sami vlastní odpovědnost. Můj návod je v podstatě přepisem originálu.

Tak a jdeme na to. Nejprve zapnětě svoji televizi a pak:

  1. verze fw lgV menu si najděte položku diagnostics a zkontrolujte verzi vašeho FW. Pro úpravu potřebujete verzi FW 3.15 Například já měl v televizi defaultní FW 3.40 což je nežádoucí a opravdu, opravdu musíte downgradovat než se do toho pustíte. V originále píšou že jakákoliv chyba vede k tomu že ze své TV uděláte cihlu. (to znamená velkou, černou a hlavně nefunkční cihlu) tedy bacha na to. Když budete doržovat postup tak k ničemu nemůže dojít Wink Víte-li jakou verzi fw máte a je to verze  jiná než-li 3.15 pokračujte bodem 2. Máte li verzi 3.15 můžete rovnou přeskočit na bod 3.
  2. postup upgrade FW LG LH3000Downgrade. Z webu http://dl.dropbox.com/u/4639/V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk si stáhněte tento FW. Na vaši flashce si vytvořte asdresář LG_DTV do kterého nakopírujete stažený fw. Může se stáhnout špatně. V tom případě ho stáhněte znovu. Poté vložte flash do USB poru vzadu v televizi. A v MENU nastavení stiskněte 7krát tlačítko FAV na ovladači. Poté Vám vyskočí dialogové okno které se ptá zda-li chcete instalovat nalezený FW. Dáte že jo. Poté vám proběhne na obrazovce postup upgrade. V žádném případě neodpojujte v průběhu upgrade televizi od elektriky ani ji jinak nevypínejte!
  3. LG passPoté se televizor restartuje. Zkontrolujte si verzi FW jako v bodě 1. Měla by tam být verze FW 3.15 a to je dobře. Nyní zmáčkněte na televizi a zároveň na ovladači tlačítko OK. Vyskočí vám dotaz na heslo. Zadáte zde "0000".
  4. polozka menu 2 option 3Na obrazovce se vám objeví  menu ve kterém vyberete položku 2. Tool Option3. Na oficiálním webu doporučují ani nechodit nikam jinam. Protože jakmile uvidíte co všechno se tam dá nastavit, bude vás lákat experimentovat nastavovat různé jiné věci a to je prý nejrychlejší cesta jak si udělat cihlu. A to nechceme, proto zvolte option 3.
  5. nastaveníV další položce nastavte pouze EMF (JPEG,MP3) na 1 a Divx to HD. Nenastavujte nic jiného! Nic jiného nepotřebujete! Když toto potvrdíte, můžete se podívatt do menu. Hacking vašeho televizoru je hotov!

 

 

Pokud vaše menu na obrazove vypadá jako moje v úvodu máte vyhráno. Já si ještě pro jistotu upgradoval na původní verzi 3.40. Ale můžete si klidně nechat verzi 3.15. Bezproblémů šlape! A navíc při dalším upgradu se potenciálně zvyšuje šance že to poděláte a budete mít cihlu Smile A to jistě nechcete, proto to nechám na vás. Jinak v žádném případě neupgradujte na verzi 3.63!!!

Menu po připojení flashky

Po připojení flashky Vám na obrazovce vyskočí tato nabídka. Můžete si vybrat jestli chcete prohlížet fotografie, přehrávat hudbu nebo si spustit film. Film můžete mít normálně divx s titulkama. České znaky a všechno funguje v pohodě. Byl jsem z toho úplně unesen. Fakt luxus!!

1

2

 

podporované

 

Komentáře

102
Obrázek uživatele moramiki

zdravim jak lze zrusit usb hack na lg37 lh3000?specha dekuji

 

Obrázek uživatele Ládínek

Postupoval bych obráceně...

Obrázek uživatele moramiki

no nepamatuji si nastaveni hodnot co se museli prepnout.Jak je to v zakladu?dekuji

 

Obrázek uživatele anonymous

skus tenhle, zaručeně funkční: http://www.ulozto.cz/9804584/lg-usb-hack-rar

Nevím proč, ale donedávna šel normálně stáhnout.

Obrázek uživatele Anonym

Tohle už stáhnout šlo. DíkyCool

Obrázek uživatele jiří bém

Zdravím moc bych potřeboval zvukovou stopu na upgrade lcd lg na netu nikde není!!Děkuji

Obrázek uživatele Rascal

Teda valim bulvy. Měl jsem v telce 3.75 a nic nefungovalo ale tahle na první pohleb blbost zafungovala okamžitě :-) Díky ti moc neznámý člověče.

Obrázek uživatele Janik

Díky moc za tento návod. Hledal jsem několik hodin a zkoušel milión věci. Mačkání OK a OK nebo MENU a MENU mi nefungovalo. Tak jsem si pohrál s IR LEDkou ze strého ovladače a 3,5 jackem. Neměl jsem po ruce pájku, tak jsem to zkoušel jenom namotáním a spojením drátků a to byl největší problém. LEDka ne a ne začít vydávat INFRA, ale jak jsem to smotal na 20. pokus, tak blikala ... pak máte vyhráno. Jenom přijít s ní k TV a menu ihned vyskočilo. Mít pájku tak je hack hotový 5 minut. :-) 

Obrázek uživatele Anonym

je tento postup proveditelny i na LG 42LG2000?Dik za odpoved a bohuzel uz zadny odkaz z clanku nefunguje

Obrázek uživatele Anonym

LG 32LD350 v. firm. 3.00.15, ten návod s IR mi nějak nefungoval, tak jsem zkusil kabel rs232 a bylo vymalováno. Dokonce nejen avi, ale i mkv, včetně titulků a co mě dostalo,že to vzalo i externí disk naformátovaný na NTFS.

Obrázek uživatele Konflict

Nerad podotýkám ale dropboxový link je nefunkční. Může někdo reuploadnout? Děkuji

Obrázek uživatele Anonym

"tool option 4" změnte THX z "0" na "1"

V možnostech nastavení OBRAZU by měla přibýt možnost "THX CINEMA" která má vymnutých 100hz a truemotion a tato volba se dá volit při přehrávání filmů z USB.

Obrázek uživatele Ládínek

Tak jsem si toto nastavení udělal, volba opravdu naskočila... Bohužel na rozdíl od borců po fórech nevidím zásadní zlepšení ničeho kvůli čemu bych to začal používat.

Níže dám postup co jsem našel na fóru TVfreak:

1-Downgrade:
-Na usb disku si v kořenu vytvořte adresář s názvem "LG_DTV" a do něj zkopírujte firmware.
-Vložte USB do TV a pokud máte automatickou aktualizaci firmware,mělo by to načíst samo,jinak stačí když stisknete menu, najedete (ne stiknete) na ikonku nastavení (první vlevo v druhé řadě) a stiknete na ovladači 7x "FAV". Objeví se menu a dole je v nabídce firmware k aktualizaci (pro nás downgrade na 3.15). vyberte, potvrdte, čekejte,neodpojujte...(pozor smažou se vám všechny naladěné programy)!
-Po znovunačtení budete mít v televizi firmware 3.15.

2-Servisní menu:
-zmáčkněte "OK" na televizi a zároveň na ovladači a držte cca 5s.
-objeví se servisní menu.
-v položce "tool option 4" změnte THX z "0" na "1"! Pozor nic jiného neměnte,protože si pak můžete odrovnat celou bednu!
-potom return a vyskočíte z menu.

3-Obnova původního továrního firmware:
-zmáčkněte "menu" a najedte na ikonu "nastavení" (opět nemáčkáme ale pouze najedeme).
-zmáčkni "9" sedumkrát. "objeví se něco jako přepnutí dokončeno".
-vypni a zapni TV.
-Měl by být aktivní znovu původní firmware,ale v možnostech nastavení OBRAZU by měla přibýt možnost "THX CINEMA" která má vymnutých 100hz a truemotion a tato volba se dá volit při přehrávání filmů z USB...

Konec
p.s. poslední krok je opakovatelný, protože televize si pamatuje poslední dva firmwary a mezi nimi lze pomocí -zmáčkni 7x "9"-přepínat. Ale pozor, při každém přepnutí se smažou uložené programy a možná i uživatelské nastavení obrazu!

Nejzajímavější je to přecházení mezi FW za pomocí mačkání devítky.

Taky jsem si po přečtení fóra aktualizoval na 4.55 staženo zde - http://uploaded.to/file/y5qv5q

A je pro modely:

LU40
LU50
LH20
LH30
LH40
LH50
LF25
LH90

A pro ty co neustále hledají tu 3.15 http://www.ulozto.cz/4125719/lg-fw-v3-15-00-eu-all-0-1-50-97-original-rar

Takže teda tak.

Obrázek uživatele Tinka

Dakujem kraasne, strasne pomohlo :) sice po asi hodine trapenia ale vsetko funguje :)) 

Obrázek uživatele Anonym 1

Mám LG 32LG5700 jenom se servisním USB je možno nahrat V 3.51.01 aby přes servis USB šlo přehravat filmy atd.

děkuji za odpovědi Zdenek

Obrázek uživatele Anonym

Zapoměl jsem ještě napsat jestli to má cenu nastavovat. Díky za odpověď

Obrázek uživatele Anonym

Mám jeden dotaz. Jaký je rozdíl mezi 3.40 a 4.55. Něco se zlepšilo?

Obrázek uživatele Ládínek

Já jsem nic zásadního nepozoroval. A když jsem koukal po novějším fw tak všichni psali že taky nic nepozorovali Foot in mouth kdybych někde narazil na nějakej hotfix tak ho zde zveřejním...

Obrázek uživatele Ládínek

Na netu jsem našel odkaz pro řadu 37LG5000 dik tom99 snad to bude platny

Takže upgrade úspěšně proveden, kdyby se do toho chtěl někdo na vlastní riziko pustit, tak zde je návod:

1) upgrade jsem prováděl na 37LG5000 (fw 3.35.1 -> 3.51.01)

2) zde si stáhněte *.rar soubor www.ulozto.cz/3135345/37-52lg5000.rar, který obsahuje *.bin soubor

3) tento *.bin soubor umístěte na USB FLASH. FLASHka by dle návodu měla být zformátovaná souborovým systémem FAT32, nicméně to mě nešlo a nakonec jsem musel použít soub. syst FAT.

4) televizi přepněte do standby, vložte flash disk a zapněte. Nyní by do 20 sec. měl být inicializován firmware na USB. Pozor není zde žádná možnost volby a upgrade se zahájí automaticky, bez potvrzení uživatele, či informace o verzi aktuálního a nového firmware

5) po inicializaci firmware dojde k jeho zkopírování (~30 sec) a restartu TV

6) po restartu můžeme v menu pod položkou diagnostika zkontrolovat verzi fw. TV vypneme a vyjmeme flash disk. Všechno nastavení a kanály zůstaly zachovány.

 

A komu by to nešlo tak ještě jeden zajímavej odkaz:

http://www.lg.com/es/support/product/support-product-profile.jsp?customerModelCode=37LG5000.BEU&initialTab=faq#

Obrázek uživatele marek

Dobry den!
Citam Vas Web o hackovani usb portu LG televizorov.

Potreboval by som hacknut prave 37LG5000 pre ktory tu mate aj postup avsak, neviem co je jeho vystupom :D

teda, spytam sa takto... ak na tomto modeli updatujem firmware na  3.51.01 ,ako pisete, co tym docielim, co dalej? :)

Dakujem za odpoved! :)

 

Obrázek uživatele Marcel

Ahoj. Tak jsem vyzkoušel všechny odkazy, ale ani jeden nefunguje. Máš nějaké řešení. Děkuji

Obrázek uživatele Marcel

Ahoj. Prošel jsem soustu stránek a nikde jsem nenašel funkční, nebo fungující odkaz na firmware 3.15, nemáš ho někde. Děkuji

Obrázek uživatele Ládínek

Progoogleno a bylo to na uložto:

http://www.ulozto.cz/4125719/lg-fw-v3-15-00-eu-all-0-1-50-97-original-rar

Obrázek uživatele jirka

s tou diodou jednoduche a funguje skvěle...díky za tip

Obrázek uživatele srubitrum.cz

Zdravim vespolek, mám dotaz jsem majitelem lg  3D led tv a filmy si přes usb pouštím i 3D běžně avšak u některých filmů se mi stane že to vyhodí hlášku nepodporovaný formát u filmů které televize mích známích přehraje. napravil by to nový FW_?

Obrázek uživatele petrik

nevíte zda jde takhle odbloknout LG 42PG6000. je to plazma a chtěl bych tak přehravat filmy z usb. mam firmware v03.33.00. můžu použít tu verzi 03.15.?

Obrázek uživatele Anonym

Dobrý den. Komu nefunguje postup s aktualizaci pomoci 7x fav - měl jsem stejný problém, udělal jsem lg hack a při zasunutí usb vždy televize zatuhla a pomohlo jen vypojeni ze sítě. Nasledne jsem chtel vse vrátit na 3.40, nebo 3.15 ..7x fav nefungovalo. Tak jsem tlacitko fav mackal asi 15x cca a fungovalo to :) . Nyni mam ver. 3.75 a vse funguje jak má.

Obrázek uživatele Cihla 37LH3000

Zdravím, postupoval jsem podle návodu a z 3.40 jsem zacal delat 3.15...na moment jsem se otočil v době instalace 30%  a najednou byla černá. Udělal jsem si asi nenávratně cihlu co? Nejde zapnout, na nic nereaguje jen červeně svítí že je v síti...

Obrázek uživatele Cihla

Zdravím, mě se stalo úplně to stejný. Jak jsi problém vyřešil

Obrázek uživatele Pavel

Ahoj, taky mám z televize cihlu. Jak si to vyřešil ty se svou? Přišel si na něco?

Obrázek uživatele navrom

Ahoj, pro zájemce posílám odkaz na stejný postup, jen malinko podrobnější. http://lcd-televize.heureka.cz/lg-42lh3000/poradna-otazka/27643/ Já měl problém s tím, že mi nefungovalo 7x FAV. Neměl jsem přesunutý kurzor na položce možnosti. Teď už mi vše bez problémů funguje.

Obrázek uživatele Majo

Nazdar,  mam LG 37 LD 450 , verzia firmwaru 3.40.

Nejde mi upgrade na nizsiu verziu FW. Skusal som upgrade z 3.24 na 3.40 a isiel bez problemov.

Prezrel som uz asi 50 stranok a nic zarucene som nenasiel.

Vdaka

Obrázek uživatele frkotou

Jak upgradovat do 3.15 z 3.75?

Obrázek uživatele pali

zdravím, mám hacknutý LG 32LD350 a mám problém, že počas prehrávania divX-ov sa mi "rozíjde" obraz so zvukom. Jedno z tých dvoch predbene druhé. Po zastavení a znovu prehrávaní zo zastaveného miesta to znovu nabehne zosynchronizované. Po čase sa to znovu rozladí... To zastavenie zopakujem počas filmu cca 5x, už ma to trošku prestáva baviť, nemal niekto podobný problém a prípadne úspešné riešnie? Dík.

Obrázek uživatele Ládínek

těžko říci. Zkusit jinou flešku popř. fw?

Obrázek uživatele Filip

Is there first firmvare for 42LN5400 one before Version_03.13.81 ?

Pls provide link :D

ty

 

Obrázek uživatele Jiří

http://www.lg.com/cz/podpora-vyrobek/lg-32LN5400#

Obrázek uživatele Peter

Neuveritelne, ale funguje to v pohode. Vdaka.

Obrázek uživatele Lukas

Čau,

prosímtě, mohl by si reupnout odkaz na firmware 4.55, jak jsi psal, že sis ho nahrál a vše v pořádku. Popřípadě půjde to na moji telku? Mám ji flešlou na 3.15 a chtěl bych dát nejnovější(pokud mi to nebrickne). Ještě bych se rád zeptal, co přesně znamená to ,,THX Cinema"? děkuji Lukáš

Obrázek uživatele Jinec

Zdravím,

mám telku 32LH3000 a podle návodu jsem nahrál firmware 3.15 udělal úpravy a všechno v poho,poté jsem stáhnul firmware z orig stránek LG 3.75 a běželo to taky,jen mi nešli videa a nedostal jsem se už do servis menu(asi už bloklý v týhle verzi) tak jsem začal nahrávat znovu verzi 3.15 a během instalace se telka vypla a už nejde zapnout,svítí jen červená ledka jako stand-by.Po dlouhý době jsem zkoušel odpojovat ze sítě a nic.Poradí mi někdo co to je???

Obrázek uživatele Ládínek

zdravím,

trochu jsem hledal a našel jsem:

http://www.avsforum.com/t/1206458/firmware-hack-and-firmware-updates-lg-lh-lf-series/270

Kde mě zaujalo: (neprocházel jsem celý post, ale tusím že by to mohlo pomoci k přehrání telky počítačem)

 Originally Posted by Georgie3 View Post

These will probably not work, but you can give it a shot:

1)
To recover an apparently dead lg set you'll need

* a computer with a serial port
* a null modem cable
* a terminal emulation program with file transfer capability (zmodem protocol)
* a good firmware file (*.epk)
* a little care
* a lot of patience

If you don't understand the meaning of anything in this list it's better you call lg service

Warning, incorrect operations could irreparably damage your set

This is the sequence of actions:

1. turn off the tv (by removing the power cable or using the on/off switch, all leds must be off)
2. connect the service port on the tv to the computer serial port with a null modem cable
3. start the terminal emulation program an set the speed at 115200, 8 data bits, no parity, 1 stop bit, no hardware or software handshake
4. turn on the tv and at the same time press Esc on the keyboard. It may be necessary to press Esc more than once
5. if everything goes well, you'll be greeted by a "Mstar #" prompt (here you can write help to obtain a list of available commands in the u-boot bootloader)
6. issue the swuz command (software upload zmodem). the tv will await the file
7. in the terminal emulation program select the correct firmware file (.epk) to send to the tv
8. don't touch anything and hope there's no power cut (it's a long process!)
9. once the file has been successfully transferred, turn off the tv
10. disconnect the serial cable
11. turn on the tv and hopefully it will work
12. dance, sing and think how you can thank tester13a (the author of this procedure)

Obrázek uživatele Mirda

Mám televizi LCD TV Samsung LE32B450C4WXXH, mám také pouze servisní USB. Existuje podobné řešení pro samsung jako pro LG? Případně nejde připojit flash disk přes set top box, který je jinak k ničemu?

 

Obrázek uživatele elektrikar

AHoj.

Rádi bychom upgradovali a hlavně provedli HACK na naší TV.

Ovšem, nevím jestli mám použít FW 3.15 a nebo jak jsme četl výše 3.51.  Chtěl bych docílit hoto samého výsledku, jako mám už na své starší TV LG 37LH4000, tam mám uvedeným postupem FW 3.15 a přehrává filmy z USB. Díky za odpověď i do emailu.

Obrázek uživatele Standa

Ahojky KAMARÁDE-úplně skvělý,měl jsem tam 03.24 a už to fičí na 03.15 a přehrává to filmíky je to frčí...dííííky :-)

Obrázek uživatele Martin

Zdravím ve spolek, podle tohohle návodu    http://www.ulozto.cz/9719986/lg-usb-hack-pdf   se mi bez problémů a snad během 10 minut bastlení podařilo USB AKTIVOVAT. Jde o model 19LD320 vyrobený v 11/2010.

Díky diskuzi na tomto fóru !!!!!!!!!

Martin

Obrázek uživatele offis

Ahoj prosimte necetl jsi nekde nejaky info jak rozchodit hd kanaly?Pise mi to HD sluzba podle me to nejak musi jit ale nic nemuzu najit mam pg6000 diky

Obrázek uživatele Michal

Nazdárek :-) Před několika lety jsem hackoval o něco novější model Tv, kde USB sloužilo pro přehrávání fotek a hudby. Nakonec jsem našel hack, jehož cílem bylo simulovat tlačítko servisního ovladače... to je ta nabídka, kterou jsi ty získal pomocí FW: ale jen pro zasmátí postup byl takový:

1) připravit si infra diodu + MP3 přehrávač + mono jack kabel s jednou rozpáranou stranou + systémový zvuk z windows XP, který měl náhodou potřebnou onu frekvenci kouzelného tlačítko..

2, diodu na drátky kabelu.. zapojit jack do mp3, pustit zvuk do smyčky, namířit diodu na TV a kupodivu...servisní menu bylo na světě.. pak stačilo zapnout DivX a filmy jely jedna básen.. :-) 

Mám to nafocené, kdyby to chtěl někdo poslat :-)

 

Mpirkl@seznam.cz

Obrázek uživatele franta

firmware jsem nainstaloval,ale nmohu se dostat donastavení ok+ok do se nic nespustí

Obrázek uživatele Luisa

ahoj, prosim te mam televizi LG 42pg6000 a mam verzi 3.26 kdyz sem i stahla ten 3.15 tak sem to udelala jak si psal ale jak sem zmackla aby se to naistalovalo tak to probehlo nejak rychle asi za sekudnu :D a restartovalo se to. ale nic se nenainstalovalo protoze je tam porad ta stara verze. tim padem mi nenaskocil abych zadala kod :((( nevis co stim?

Obrázek uživatele zzzzz

uggs outlet

 

ralph lauren outlet

 

cheap ray ban sunglasses

 

mbt shoes

 

true religion outlet

 

nike store

 

seahawks jersey

 

boston celtics

 

cheap ray bans

 

new york giants jerseys

 

coach outlet online

 

uggs outlet

 

ed hardy uk

 

new york knicks jersey

 

baltimore ravens jerseys

 

kate spade handbags

 

ferragamo outlet

 

oakley sunglasses

 

cleveland cavaliers

 

christian louboutin outlet

 

oklahoma city thunder jerseys

 

kansas city chiefs jerseys

 

christian louboutin sale

 

cheap nhl jerseys

 

clippers jersey for sale

 

fitflops sale clearance

 

cheap jordans

 

cheap mlb jerseys

 

fitflops sale clearance

 

nike tn

 

ray ban sunglasses

 

christian louboutin shoes

 

true religion outlet

 

san antonio spurs jerseys

 

ralph lauren uk

 

oakley sunglasses

 

polo ralph lauren

 

michael kors handbags sale

 

nike tn pas cher

 

nfl jerseys wholesale

 

ray ban sunglasses outlet

 

ugg outlet

 

longchamp outlet

 

coach outlet online

 

oakley sunglasses

 

miami heat jersey

 

ralph lauren outlet

 

basketball shoes

 

ravens jerseys

 

nike shoes

 

christian louboutin outlet

 

skechers outlet

 

oakley sunglasses

 

polo ralph lauren

 

ralph lauren outlet

 

broncos jerseys

 

jordan 8

 

ralph lauren outlet

 

true religion jeans

 

uggs outlet

 

new orleans saints jerseys

 

oklahoma city thunder

 

jordan shoes

 

ugg outlet

 

clippers jersey

 

chargers jerseys

 

minnesota vikings jerseys

 

nike air huarache

 

jordan shoes

 

nike factory store

 

ugg outlet

 

jaguars jersey

 

nike shoes

 

air jordan 4

 

uggs outlet

 

tods shoes

 

golden state warriors jerseys

 

cheap jordan shoes

 

polo ralph lauren

 

coach outlet

 

coach outlet online

 

coach outlet

 

coach factory outlet

 

chiefs jersey

 

ray ban sunglasses outlet

 

coach outlet online

 

new england patriots jerseys

 

longchamp handbags

 

green bay packers jerseys

 

patriots jerseys

 

coach outlet

 

uggs outlet

 

prada outlet

 

coach outlet

 

nike outlet store

 

coach factory outlet

 

polo ralph lauren

 

kate spade sale

 

uggs outlet

 

coach outlet

 

ugg outlet

 

cheap jordans

 

hermes belt

 

nike factory outlet

 

hugo boss sale

 

oakley sunglasses wholesale

 

kate spade outlet

 

converse trainers

 

miami dolphins jerseys

 

jordan shoes

 

washington redskins jerseys

 

ugg outlet

 

jordan 4

 

nike shoes

 

fitflops

 

ecco sandals

 

ugg outlet

 

ugg outlet

 

ugg outlet

 

cheap oakley sunglasses

 

nike outlet

 

christian louboutin outlet

 

discount oakley sunglasses

 

raiders jerseys

 

nike roshe run

 

uggs outlet

 

cheap ray bans

 

ray ban sunglasses

 

indianapolis colts jerseys

 

cheap oakley sunglasses

 

polo ralph lauren

 

canada goose outlet

 

polo ralph lauren

 

true religion outlet

 

bears jerseys

 

coach handbags

 

cheap oakley sunglasses

 

air max 90

 

nike blazer pas cher

 

colts jerseys

 

uggs outlet

 

coach outlet online

 

canada goose

 

ray ban sunglasses

 

ray ban sunglasses

 

nike huarache

 

coach factory outlet

 

cardinals jersey

 

cleveland browns jerseys

 

kate spade outlet

 

ray ban sunglasses

 

ray ban sunglasses outlet

 

polo ralph lauren

 

coach outlet

 

coach outlet

 

nike outlet

 

buffalo bills jerseys

 

ugg outlet

 

nhl jerseys

 

jets jersey

 

louboutin shoes

 

coach factory outlet

 

air huarache

 

dolphins jerseys

 

nike huarache

 

coach outlet

 

cheap ray bans

 

nba jerseys

 

nike air huarache

 

ray ban sunglasses

 

cheap jordan shoes

 

ralph lauren outlet

 

boston celtics jersey

 

uggs outlet

 

cheap ray bans

 

air jordan uk

 

cheap oakley sunglasses

 

nike trainers shoes

 

polo ralph lauren

 

soccer shoes

 

coach outlet

 

coach outlet online

 

ugg outlet

 

golden state warriors

 

ralph lauren outlet

 

ralph lauren outlet

 

ray ban sunglasses

 

ugg outlet

 

nike roshe

 

reebok outlet

 

denver broncos jerseys

 

fitflops shoes

 

eagles jerseys

 

nike trainers

 

coach outlet

 

cowboys jerseys

 

nike air jordan

 

michael kors handbags

 

michael kors uk

 

texans jerseys

 

christian louboutin shoes

 

fitflops sale

 

nike outlet

 

vikings jerseys

 

uggs outlet

 

tennessee titans jersey

 

chicago bulls

 

nike blazer

 

adidas yeezy

 

mbt shoes outlet

 

jordan shoes

 

coach outlet store online

 

fitflops sale clearance

 

chicago bulls jersey

 

san francisco 49ers jerseys

 

nike outlet

 

oakley sunglasses wholesale

 

coach outlet

 

michael kors outlet

 

fitflops sale

 

ray ban sunglasses

 

true religion outlet

 

cleveland cavaliers jerseys

 

ugg outlet

 

uggs outlet

 

hermes belts

 

salomon boots

 

browns jerseys

 

carolina panthers jersey

 

cheap ray bans

 

jimmy choo outlet

 

oakley sunglasses wholesale

 

giants jersey

 

cheap ray ban sunglasses

 

falcons jersey

 

nike shoes

 

polo ralph lauren

 

canada goose jackets

 

houston texans jerseys

 

christian louboutin outlet

 

true religion outlet store

 

cincinnati bengals jerseys

 

carolina jerseys

 

cheap nike shoes

 

oakley sunglasses

 

ugg outlet

 

philadelphia eagles jerseys

 

oakley sunglasses

 

hugo boss outlet

 

seattle seahawks jerseys

 

ugg outlet

 

jimmy choo shoes

 

san antonio spurs

 

christian louboutin uk

 

michael kors handbags

 

dallas cowboys jerseys

 

nike huarache

 

oakley sunglasses wholesale

 

coach factory outlet

 

skechers shoes

 

nike outlet

 

nike huarache

 

christian louboutin shoes

 

detroit lions jerseys

 

oakland raiders jerseys

 

pittsburgh steelers jersey

 

ed hardy clothing

 

reebok shoes

 

jacksonville jaguars jersey

 

nike air max 90

 

coach outlet online

 

uggs outlet

 

salomon shoes

 

steelers jerseys

 

oakley sunglasses

 

air jordan 8

 

uggs outlet

 

los angeles lakers jerseys

 

nike air huarache

 

ralph lauren outlet

 

mlb jerseys

 

cheap nfl jerseys

 

chicago bears jerseys

 

true religion jeans

 

christian louboutin shoes

 

los angeles lakers

 

prada shoes

 

coach outlet store online

 

nike outlet store

 

ray ban sunglasses outlet

 

christian louboutin outlet

 

ray ban sunglasses

 

new york jets jerseys

 

cheap ray bans

 

ralph lauren polo

 

oakley sunglasses

 

bills jerseys

 

nike shoes

 

tods outlet

 

true religion outlet store

 

oakley sunglasses wholesale

 

arizona cardinals jerseys

 

kate spade outlet

 

ferragamo shoes

 

yeezy shoes

 

coach outlet online

 

bengals jersey

 

moncler outlet

 

christian louboutin shoes

 

atlanta falcons jerseys

 

nike factory outlet

 

ray ban sunglasses outlet

 

uggs outlet

 

49ers jersey

 

nike trainers

 

miami heat

 

ecco shoes

 

canada goose sale

 

nike trainers

 

moncler jackets

 

christian louboutin shoes

 

cheap snapbacks

 

cheap basketball shoes

 

packers jerseys

 

san diego chargers jerseys

 

snapbacks wholesale

 

fitflops sale clearance

 

saints jerseys

 

coach outlet

 

new york knicks

 

converse shoes

 

nike outlet

 

kate spade sale

 

titans jersey

 

lions jerseys

 

cheap nba jerseys

 

nike soccer shoes

 

michael kors handbags

 

redskins jerseys

 

michael kors uk

 

michael kors handbags

 

polo ralph lauren outlet

zzzzz

Stránky

Přidat komentář