MP3-OSTATNÍ

MP3-OSTATNÍ

Enderova hra

Enderova Hra (Ender's Game) audio book PDF download KestaženíPo sérii audiobooků Vzpoura mozků a Galaxia přináším další, na který jsem narazil. Pořádný fanoušek SciFi jistě četl minimálně první díl příběhu, ve kterém jde lidstvu o krk. Jedná se o enderovu hru. O příběhu se v poslední době hodně mluví, protože byl z filmován. Jaký je film, to vám ani nepovím. Ale série knih je velice čtivá! No a narazil jsem na audiobook, který jsem si s chutí celý poslechnul během dlouhých nudných cest autem. Již se těším na pořádný rip filmu, jestli budte tak koukatelný... Stojíte-li o příběh, níže přikládám link, kde jsem na příbeh narazil!

Vesmírná loď Galaxia

Vesmírná loď galaxia PDF a MP3 audiobook ke stažení DownloadVčera jsem tu zmiňoval Vzpouru mozků. Dnes bych pokračoval komixem o vesmírné lodi Galaxia. S odstupem let, když jsem si komix znovu četl, se podobnost kosické lodi a závěrečné hledání planety Země, s Battlestar Galactica jeví pouze náhodnou. Fakt nevím, no. Úžasný Možná je to opačně. Ale příběh je každopádně strhující. Já jsem objevil na webshare nejen pdf s komixem ke čtení, ale také opět audiobook, můžete si ho tedy přehrát i bez čtení, či znalosti písmenek Mrkající

Vzpoura mozků

Vzpoura mozků ke stažení DownloadVzpoura mozků. Oblíbený komix z dětských let. Četl jsem ho na stránkách abíček, která jsem dostal od staršího bratránka. Jak jsem si na to vzpoměl? V Jihlavě je keška na téma Galaxia - další obdobný komix... A při hledání jsem prvně zakopl o Vzpouru mozků. Tak si je musím všechny zase přečíst... V dnešní moderní doběm je na všechno apka do mobilu. I s komixem. Pro všechny nejsnadnější způsob. Ale jelikož po vánocích zeje konto prázdnotou, nalezl jsem link na webshare.cz, kde je mluvená kniha (audiobook) a pdf... Chcete-li si zalistovat pdfkem a zavzpomínat, máte příležitost!

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - MP3-OSTATNÍ