MOVIE - FILM

MOVIE

TPB AFK - The Pirate Bay Away From Keyboard 2013

AFK download kestaženíDokumentární film, o kterém nyní často píší média. Proč Média píší o dokumentu který by jinak prakticky nikoho nezajímal? Prosté. Dokument pojednává o boji několika málo kluků, kteří spravují webovou stránku, proti mocnostem amerických nahrávacích studií. Ale to není tak zajímavé. Zajímavé na tom je že ty studia požadují odstranění linků na film z google. A proč to chtějí? Film totiž přesně zobrazuje, že nežijeme v demokracii, ale v království peněz. Bohužel pouze ten kdo má peníze, tak ten je zákon. A tak to je. Na film se mrkněte, ke stažení níže!

Sicko (2007)

sickoPřed pár dny mě v televizi překvapil zajímavý dokument. Poslední dobou se nestává že by Česká televize vysílala něco co dokáže zaujmout. Ale tentokrát se to povedlo. Odvysílali dokument o Americkém zdravotnictví. Dvě hodiny jsem seděl a koukal. Dvě hodiny v pozoru mě udrží málo co! Nemám v plánu se nějak rozepisovat o ději filmu, jistě jste ho již viděli nebo se na něj podíváte. Chci jen napsat že je něco takového natočeno. Mě to doposud z nějakého důvodu uteklo... Myslím si že film by se neměl brát jako směrodatný, že to tak opravdu je. Cítím v celém příběhu lehké zkreslení. Ale i tak... Pro porovnání Českého a Amerického zdravotnictví stačí. Tak až nebudete mít na co kouknout, koukněte na toto! Pak už vás 3Okč u obvoďáka (tolik) nenaštve. A až vám lékař řekne že vám zlomeninu neošetří protože je pátek odpoledne, (jako se to stalo matce) a ať si přijdete v pondělí,  můžete být rádi že nežijete v Americe. Protože můžete alespoň doufat že vás v pondělí ošetří...

Legion 2010

Na mou osobu poměrně hodně bizarní film o tom co se stane až se na lidi naštve Bůh. Příběh nápadem zajímavý. Děj zajímavý. Akce je tam plno ale v podstatě je to kravina. Je to film zombijovskej - ale ne klasickej. Já jsem u film vydržel s přehledem koukat a bavilo mě to. Nemyslím si že je to pro každého ale doporučuji.

 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - MOVIE - FILM