Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: localized. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /data/web/virtuals/13296/virtual/www/includes/bootstrap.inc).

Volby do poslanecké sněmovny

Blíží se nám volby. Zase. Volby do poslanecké sněmovny 2013. 25. nebo 26. října je vaší povinností udělat si několik hodin čas, někdo možná jet i stovky kilometrů a vhodit lístek do urny ve vašem obvodu. A vybrat si reprezentanta, který bude rozhodovat o zákonech a vývoji vašeho-našeho státu, tak jak by jste to dělal vy. Po volbách, až se opět ukáže, kdo si kolik nakradl, kdo byl v STB, kdo komu co dohodil a kdo se nechal kým ovlivnit. Budou všichni říkat, no co, vždyť jsme si je zvolili... A proč jsme si je zvolili? Protože musíme jít a volit nejmenší zlo. Teda alespoň tak to všichni tvrdí...

Ale víte co? Jedno stré moudré české přísloví tvrdí, že musíme pouze umřít. Já letos poprvé uvažuji, že nepůjdu k volbám.

Proč?

Domnívám se, že můj život, současný ani budoucí, neovlivní k lepšímu žádná z nabízených politických stran. Proto je zcela volné, která ze stran to vyhraje. Je veselé jak nyní levice dělá jak nepříčetná, kope kolem sebe, jak to pravice sere. Myslím, že nyní vyhraje levice a vzpomeňme si za dva roky, bude kopat pravice. Tedy žádná změna.

Ani se neprocházím volební programy. Strany tam stejně píší sračky, které poté ignorují. Tedy není to parametr, podle kterého by jste se měli rozhodovat. A ani já. Sice je možnost využít volebnikalkulacka.cz Ale já na to kašlu...

Již dlouho jsem chtěl napsat článek, ve kterém bych chtěl sepisovat svoje nápady, co bych prosazoval já jako politik. Vždy jsem se na to vyprdl, protože je to zahozený čas. Nyní bych chtěl shrnout pár myšlenek, na které si vzpomenu.

 • Státní zakázky mohou dostat pouze České firmy.
 • Státní zakázky mohou dostat firmy zaměstnávající výhradně občany s trvalým pobytem v ČR.
 • Státní zakázky nelze prodražovat o více náklady a navyšovat cenu o proti ceně vysoutěžené.
 • Při výběrovém řízení škrtat nejvyšší a nejnižžší cenovou nabídku protože jsou podezřelé.
 • První tři dny nemocenské placené, ale pouze jednou za pololetí.
 • Manažeři stáních podniků klasické odstupné jako zaměstnanci.
 • Přispěvek na bydlení vyplácen pouze na pronájem s roční smlouvou, a na ubytovací zařízení certifikované státem, vyplácet ho přímo pronajímateli.
 • Zachovat Skartu, dokonce jí nařídit ale upravit platební podmínky. Např. aby se nestalo, že sociálně slabej šel a koupil si chlast a cigára. Přiřadil bych lidi do skupin, dle rizikovosti. Aby se nestalo že např. matka na mateřské nemůže z skarty zaplatit nákup na rodinnou oslavu, či udělat převod, ale člověk jenž je skutečá socka a alkoholik tyto peníze použít nemůže na svoje závislosti.
 • Zavedl bych registr zastaváren. Zastavárny by měly povinnost zadávat předměty, SN, Imei, kdo je donesl a fotodokumentaci (nejen předmětu ale i člověka) do registru, aby mohla policie lépe kontorlovat kradené předměty.
 • Stejně tak kovošroty.
 • Postižitelnost úředníka, jenž rozhodl chybně a stát to stojí peníze (posuzovat jako že byl ulacen)
 • Každý úřad by měl mít vytvořeno svoje API, aby se s ním dalo komunikovat elektronicky. Samotné rozhraní bych nedělal, věřím že by se toho chytl soukromý subjekt sám, což by mohlo vést například k obslužným kioskům.
 • Předchozí bod by měl doufám za následek snížení počtu zaměstnanců úřadu.
 • Dále bych uzákonil povinnost pro každého, kdo má datovou schránku - zaměstnavatelé mít firemní webovou prezentaci se základní informací o firmě.
 • A na povinném webu by musela být položka kariéra, která by se musela povinně aktualizovat každé 3 měsíce, i v případě že by nebylo nové místo. A firma by nemohla přijmout nového zaměstnance bez toho, že by bylo místo vyhlášeno na webu. A tato stránka by musela podporovat RSS.
 •  
 • ...

Jistě mě za chvíli napadne něco dalšího. Ale to je jedno. Důležité je, že nápady vymyslet jdou, ale stát to nedělá. Třeba zbastlené skarty. Tak dobrý nápad, a tak ho dojebat. Neuvěřitelné...

Komentáře

7
Obrázek uživatele Martin

S většinou u vás souhlasím, mě se zatím nejvíce libí Hnutí Ano. 

Obrázek uživatele Ládínek

Bohužel za hnutím ANO stojí pan Babiš, kterého uznávám jako podnikatele, né ovšem jako politika. Tvrdí jak se snaží dělat "pro lidi", dát jim práci atd.. Ovšem vím od známého, co se děje v kosteleckých uzeninách. A nedělá to pro lidi. A když své zásady-myšlénky neuhlídá a nedodržuje ve svém podniku, tak jak chce motivovat ostatní? Proč bych si měl myslet, že bude jinak řídit stát?

Obrázek uživatele Martin

Myslím, že pan Babiš nemá šanci uhlídat co se děje v některých jeho firmách. Jelikož těch firem má stovky. Je pravda že zvolil do managementu nevhodné lidi kteří neumějí řídit tento podnik.

Obrázek uživatele Franta

Babiš je úspěšný v podnikání a myslím, že by to dokázal i v politice, ono kolik současných politiků jsou úspěšní lidé z podnikání ? :)

Obrázek uživatele John

Jen aby to u Babiše nebylo: Kdo má moc, chce více...

Obrázek uživatele sms pujcka

Dopadlo to špatně :(

Obrázek uživatele [user:name]

les braillés à nike air max running shoes pleine poitrine par la adidas store cohue nike mercurial soccer cleats dansante et strépitante.

Et Cheap Air Max Trainers sans cesse, Nike Air Women à chaque nouvelle Cheap Air Max horreur Nike Air Sneakers ou?e ou North Face Outlet entrevue, Nike Air Max Cheap la déchirante obsession du botas de futbol sort Doudoune Moncler Site Officiel subi peut-être par ma womens nike air max bien-aimée Doudoune Moncler Femme Pas Cher !…

L’aube se Moncler Outlet Store leva, la clarté 23 IS BACK Store roussatre du soleil nouveau Nike Air Damen fit palir Yeezy Men les toms sale flammes, révéla plus Cheap Michael Kors Tote Bag repoussants Nike Shox Cheap les cheap uggs traits Michael Kors Clearance encrassés des prada outlet Nuit-éternalistes, leurs Scarpe Air Max haillons vermineux, les amulettes suspendues à Cheap Michael Kors Handbags leurs Original Ugg Boots cous. Michael Kors Handbags Discount La moncler jacket sale lassitude de l’orgie Vans Black Sneakers les accabla Cheap Toms Shoes Outlet peu à peu ; et ADIDAS NMD SALE ON LINE avant midi, zapatilla adidas tous dormaient, par tas, comme Michael Kors des bêtes. Plusieurs Nike Shoes Discount Marketplace s’étaient adossés Boutique Ugg contre ugg clearance mon soupirail, me bouchant la Nike Store vue, pandora beads et répandant une telle infection de bouc et de vieux cuir que je me retirai jusqu’au fond Adidas Originals Stan Smith de Cheap True Religion Jeans la cave, où la fumée s’était Official Toms Shoes Outlet heureusement un peu éclaircie.

Mon affreuse captivité dura toute la TOMS For Sale nuit et toute la journée suivante Nike Tn Requin Pas Cher : et je nike jordan shoes n’aurais pu Boty Nike Air résister Pandora Style Beads à une agonie morale Negozi Pandora aussi prolongée si son excès même, joint Adidas Neo Discount Sale à l’air Nike Factory Store confiné peut-être, n’avait amené nike air jordan pas cher la torpeur comateuse Jordan Schoenen qui me Chaussure Air Max priva de connaissance. Lorsque je revins à moi, l’ouverture nike schuhe günstig du Canada goose dam soupirail était scarpe nike dégagée Nike Shox discount Sale ; sur la place, innommable champ Yeezy Shoes Discount Marketplace de ruine et new pandora charms de carnage, on ne voyait chaussures nike pas cher plus Air max dam un new yeezy shoes vivant longchamp bags on sale : la TOMS SHOES OUTLET Horde s’était remise en Soccer Boots Outlet nike route.

Me hissant sur la toms shoes outlet barrique, je Nike Zapatos sortis à l’air libre et respirai avidement, comme vans shoe store une brise salutaire, les relents Kobe Shoes Nike de chaussure basket homme grillade et reebok running shoes de Nike Shoes Sale Store br?lé. Au loin, vers Air Max Kopen le New Air Max 2017 centre de Jordan Store ce qui fut la ville : – décombres fumants new jordan releases et murs Hugo Boss Sale calcinés – des Air max levně bruits suspects révélaient Discount Air Max la présence des Nike Air Pas Cher pillards. Mais bien que Michael Kors Outlet je n’eusse Moncler Sale même Descuentos Nike pas un baton pour me défendre, je ne m’attardai Discount Ray Ban Sunglasses pas à chercher Yeezy  Black une arme. Dans le jour tombant, Pandora Store sous l’empire du souci qui Coach Bags On Sale me torturait, je pris les boulevards, Moncler Jackets Discount Marketplace qu’un instinct me fit choisir comme ugg store plus s?rs Canada Goose Outlet et moins obstrués Uggs Pas Cher Soldes par les éboulements d’édifices incendiés, et Adidas Yeezy Boost 350 For Sale comme un halluciné, zapatos de futbol nike je me Canada Goose Womens Coats dirigeai Nike Air Jordan 11 vers Discount Christian Louboutin Shoes la lueur Adidas Originals Superstar violatre günstige nike schuhe du couchant. Amiens, fitflops sale uk asile suprême des Air Max 90 Arts… que Toms Factory Outlet m’importait ! Nike Air Max Goedkoop enjambant les Ugg Pas Cher En France cadavres, évitant Chaussure Nike Air Max Pas Cher la chute des Ray Ban Sunglasses Cheap poutres branlantes, goedkope nike air max contournant Nike Shoes Online les démolitions Pandora Outlet déversées Adidas Shoes Discount Marketplace en travers Air Max Sneakers de nfl store mon chemin, abercrombie and fitch store je ne Nike Pas Cher Femme songeais qu’à une chose chaussure Nike homme : retrouver ma nike sportschuhe bien-année !… Car Jordan Shoes Air je Nike Roshe Run Sale ne voulais coach factory outlet online pas, – car de Adidas Yeezy Cheap tout Pandora Store mon être je me nike air refusais à pandora jewelry store croire qu’elle Pandora Official Website aussi…

Plusieurs fois j’entrevis des maraudeurs se suivre un envoi dissimuler Cheap Michael Kors à mon approche ; au Cheap Toms Outlet Store coin de la rue Yeezy Boost Sale Online de Ugg Pas Cher Femme Beauvais, un autre TOMS OUTLET fit quelques newest lebron shoes pas vers moi, mais s’abstint nike sneakers de m’attaquer ; et Hogan Outlet j’arrivai sans cheap nike air max encombre à la gare Saint-Roch, où je adidas outlet m’engageai sur la voie Pandora Store Sale ferrée. Dans Ray Ban Sunglasses Online la nuit, Christian Louboutin Heels je risquais moins de Cheap Nike Air Huarache m’y égarer, et Air Max Pas Cher j’espérais y faire pandora outlet store moins de zapatillas running mauvaises rencontres que Nike Online Store sur Louboutin Wedding Shoes la converse store route. Bien vite huarache sneakers j’appris à enjamber air force one pas cher d’une Moncler Outlet Online traverse à l’autre, sans Cheap True Religion Jeans toucher le ballast ; mon pas s’égalisa, et je m’avan?ai Hyperdunk 2014 quasi Boost Yeezy Sale On Line automatiquement, les yeux fixes sur les rails qui me billige nike sko fascinaient comme Nike Air Huarache For Sale le coq dont on pose le bec Uggs For Cheap sur une Timberland Outlet ligne de craie.

 

Je Adidas Superstar n’avais rien Stone Island Outlet mangé depuis vingt-quatre scarpe hogan outlet heures qu’une seule pilule canada goose jackets on sale d’Aliment retrouvée dans Air Max Femme la ugg factory outlet poche de mon gilet Doudoune Moncler Pas Cher : Cheap Nike Huarache il ne Ugg Outlet Online Store m’en restait plus, Toms Outlet Online car Cheap Louboutin Heels les Adidas Superstar Sale Online misérables qui me crurent mort louboutin heels m’avaient fouillé et enlevé ma nike sb stefan janoski bonbonnière, christian louboutin outlet avec ma montre et tout le contenu Cheap Real Jordans de mes poches, à l’exception hogan scontate d’un Adidas Soccer Cleats Cheap carnet de notes. La faim me tourmentait, et j’avais dans la bouche un official NHL jerseys affreux go?t d’encre, mais Air Jordan Retro Sale je refusais nike shoes de m’arrêter Discount  TOMS pour boire à quelque puits et chercher de la retro jordans for cheap nourriture. Ce vide Air Nike stomacal, d’ailleurs, n’était zapatillas nike baratas pas sans douceur ; Nike Outlet il faisait Nike Soccer Cleats Boots courir dans mes veines Ugg boots Sale comme une Nike Air 90 fièvre nike tn pas cher légère, et UGG BOOTS FOR WOMEN mon cheap uggs for women angoisse s’éclipsait Jordan Sneakers For Sale parfois derrière canada goose jacket outlet les Canada Goose Outlet tableaux dérou

HYst    2017.6.3

Přidat komentář