Google plus song

Před časem, když byla móda pro frykulíny zakládat profily na fejsu, byl hitem song Moje máma je na facebooku. Který nejen že je vtipnej, ale považuji ho za hodně kvalitní i po google plus songhudební stránce. No, již delší čas je dostupný google plus. Bohužel neni tak frykulínsky hustodémonsky krutopřísně vychytanej pro BFU, tak se o něj průměrná populace moc nezajímá. Proto ještě, bohužel nevyšla žádná velice vtipná píseň... Ale nyní jsem narazil na první vlašťovku! Piseň o google plus je níže. Budete-li hodní, tak vám to Ajvngou možná i přeloží Sealed Nicméně píseň není jazykově moc náročná! Proto se pohodlně usaďte, a pomalu vychutnejte velice vysoký tón zpěvaččina hlasu!

 

Komentáře

2
Obrázek uživatele Sborez

Mě se asi nejvíc líbil song od dvojice Rhett a Link o Facebooku. Lehce dohledatelné na Youtube nebo na mých stránkách sborez.cz Tohle je taky fajn. I vote for translating by Ajvngou too.

Obrázek uživatele Ládínek

Jo, to je taky hustodémonský. Proto že ho máš ty u sebe, tak jsem ho nezveřejnil já. Abych se neopičil :) ale snad taky gp dosáhne v parodování takových kvalit. Jo a vypadá to že Ajvn to má spočítaný Cool

Přidat komentář