Nová oficiální aplikace Geocaching

Obě Geocaching aplikace iOSGeocaching jsem posledních několik let hledal s mobilem a oficiální aplikací. Která sice před léty nestála za nic, ale postupem času byla fakt nabušená. Stála tenkrát asi 200kč, což se dalo zvládnout. A na takové to domácí hledání, byla optimální. Zvládla pohodlné ukládání do offline pro místa bez signálu, logování od kešky s možností odeslat log doma, logování trekovatelných předmětů... Prostě vše co nenáročný hledač na těch cca 50 průměrných krabek za rok potřebuje.

Nejdou hledat všechny typy keší

V nové apliakci nejdou hledat všechny typy keší.

Před časem jsem si chtěl na jeden androidí telefon aplikaci koupit. Zjistil jsem bohužel, že to nejde. Je možnost stáhnout pouze jinou, novou, která umožňuje hledat prakticky pouze s premium účtem. Jinak je nepoužitelná. A i tak bych řekl, po krátké prohlídce aplikace, spousta funkcí nutných do terénu chybí.

Uveřejnit? Snad odeslat později ne?

Chtěl bych raději odeslat později KřičícíMyslel jsem si, že je to problém pouze androidu, zde se aplikace nekupují, tak to zařízli. A stáhnul jsem si starší verzi. Ale po čase jsem zjistil, že je to i na iOS.

Na štěstí iOS při přechodu mezi telelfony zálohuje celou image vč. apk, tedy, když jí mám koupenou a nesmažu jí, mohu používat starou. Ale jak mile ji smažu, či se rozhodnou změnit API, končím. Asi je na čase se podívat po alternativní aplikaci na iOS, nebo už prostě nehledat. Stejně už na to není tolik času jako dřív a zápal už taky není tak silný.

Ani tradičky všechny nenajdete...

Ani tradičky všechny nenajdete...


Chápu, že když koupím za 200kč aplikaci, nemohu očekávat aktualizace až do smrti. Ale sorry, 6 eur za měsíc je úlet. A roční si kupovat nebudu, fakt těch krabek najdu pár. Ale třeba za 100kč jednou za rok bych si koupil nové vydání apliakce, abych jim zadotoval vývoj. Jsou firma, musej vydělávat, ale tohle se jim nepovedlo. Kolem mě nikdo z rekreačních hledačů kdo PM neměl ho kupovat nebude ani nyní...

Můžete se podívat na oficiální představení aplikace, kde vám ve videu sdělí, že je lepši protože je zdarma. Pecka Usmívající se

Stará dobrá aplikace.

Komentáře

3
Obrázek uživatele Pavel

Na rychlé hledání tradičních keší s úspěchem používám L4C Lite (IOS), bohužel pro ostatní typy keší je nutné aktivovat premium členství.

Obrázek uživatele Pavla

Zháňam stránku, kde je nejaké pekné oblečenie a šaty. Môžu byť aj blúzky. Ďakujem veľmi pekne za každú radu a pomoc v oblasti dámskej módy.

Obrázek uživatele Kyrie 4

Přidat komentář