Nová oficiální aplikace Geocaching

Obě Geocaching aplikace iOSGeocaching jsem posledních několik let hledal s mobilem a oficiální aplikací. Která sice před léty nestála za nic, ale postupem času byla fakt nabušená. Stála tenkrát asi 200kč, což se dalo zvládnout. A na takové to domácí hledání, byla optimální. Zvládla pohodlné ukládání do offline pro místa bez signálu, logování od kešky s možností odeslat log doma, logování trekovatelných předmětů... Prostě vše co nenáročný hledač na těch cca 50 průměrných krabek za rok potřebuje.

Nejdou hledat všechny typy keší

V nové apliakci nejdou hledat všechny typy keší.

Před časem jsem si chtěl na jeden androidí telefon aplikaci koupit. Zjistil jsem bohužel, že to nejde. Je možnost stáhnout pouze jinou, novou, která umožňuje hledat prakticky pouze s premium účtem. Jinak je nepoužitelná. A i tak bych řekl, po krátké prohlídce aplikace, spousta funkcí nutných do terénu chybí.

Uveřejnit? Snad odeslat později ne?

Chtěl bych raději odeslat později KřičícíMyslel jsem si, že je to problém pouze androidu, zde se aplikace nekupují, tak to zařízli. A stáhnul jsem si starší verzi. Ale po čase jsem zjistil, že je to i na iOS.

Na štěstí iOS při přechodu mezi telelfony zálohuje celou image vč. apk, tedy, když jí mám koupenou a nesmažu jí, mohu používat starou. Ale jak mile ji smažu, či se rozhodnou změnit API, končím. Asi je na čase se podívat po alternativní aplikaci na iOS, nebo už prostě nehledat. Stejně už na to není tolik času jako dřív a zápal už taky není tak silný.

Ani tradičky všechny nenajdete...

Ani tradičky všechny nenajdete...


Chápu, že když koupím za 200kč aplikaci, nemohu očekávat aktualizace až do smrti. Ale sorry, 6 eur za měsíc je úlet. A roční si kupovat nebudu, fakt těch krabek najdu pár. Ale třeba za 100kč jednou za rok bych si koupil nové vydání apliakce, abych jim zadotoval vývoj. Jsou firma, musej vydělávat, ale tohle se jim nepovedlo. Kolem mě nikdo z rekreačních hledačů kdo PM neměl ho kupovat nebude ani nyní...

Můžete se podívat na oficiální představení aplikace, kde vám ve videu sdělí, že je lepši protože je zdarma. Pecka Usmívající se

Stará dobrá aplikace.

Komentáře

4
Obrázek uživatele Pavel

Na rychlé hledání tradičních keší s úspěchem používám L4C Lite (IOS), bohužel pro ostatní typy keší je nutné aktivovat premium členství.

Obrázek uživatele Pavla

Zháňam stránku, kde je nejaké pekné oblečenie a šaty. Môžu byť aj blúzky. Ďakujem veľmi pekne za každú radu a pomoc v oblasti dámskej módy.

Obrázek uživatele Kyrie 4
Obrázek uživatele Luka Doncic Jersey

Visit www.cheapnbajerseysresale.com for great deals on Luka Doncic Gear and Jerseys so you can show off your excitement for the Dallas Mavericks's new addition. Lids is stocked with the official Luka Doncic Jersey as well as Luka Doncic apparel like player T-shirts and sweatshirts. You can also check out Luka collectibles including autographed merchandise and more. Cheap NBA Jerseys is a great source for authentic Luka Doncic Gear for LA fans of all ages. With a variety of designs in sizes for men, women and kids, we’ve got you and your family covered for Luka Doncic’s first NBA game.

Welcome Luka Doncic to Dallas Mavericks the correct way! Gear up and be ready to show your Dallas Mavericks pride for the rest of the year! Please note this product is a preorder item. We anticipate this item to begin shipping out in 3-5 weeks; subject to change. The garment will reflect players' official number once assigned by the NBA.

If you're looking for cutting NBA Jerseys For Sale style, then grab this Luka Doncic Dallas Mavericks Fast Break Jersey, which captures the same great look your team sports on the court. visit website piece boasts vibrant Dallas Mavericks graphics and classic trims that showcase your team's distinct identity. Once you pull this jersey on, your Dallas Mavericks pride will be on full display.

Luka Doncic Jerseys,Luka Doncic Association Jerseys

DETAILS:

1.Material: 100% Polyester,
2.FanFit: The official on-court look with a traditional basketball fit,
3.FanFlex / Flexible Shields: Lightweight, flexible crests and patches that fold easy,
4.FanShield: Incredibly light and breathable fabric that will keep you cool and dry,
5.FanTex: An all-new super comfortable and durable soft fabric,
6.Bumble sponsor logo badge heat transfer at left chest,
7.Machine wash,
8.Officially licensed,
9.Imported.

Přidat komentář