Zemětřesení v České republice

zemětřesení v ČR10. října 2011 v 22:32 došlo v České republice k obrovskému zemětřesení. Zemětřesení o síle 8,9 richterovy stupnice. Jádro otřesů bylo nedaleko Prahy ve středočeském podloží.  Během asi 20 sekund dlouhých otřesů se projevila neuvěřitelná síla tohoto živlu. Ve středních Čechách došlo ke zřícení téměř kompletně všech budov. Jinak ve zbytku republiky byla demolice také totální. Stát zůstalo asi pouhých 10% budov. Okamžitě došlo ke kompletnímu rozpadu všech sítí, rozsáhlým požárům celých městských částí a lesních porostů. Ušetřeny nezůstaly ani jaderné elektrárny. Z jejíchž bloků nyní neustále uniká radiace. Došlo také k protržení téměř všech vodních nádrží a větších i menších rybníků.

V důsledku uvedených katastrof zemřelo a je nezvěstných asi 3,7 milionu lidí znichž je 2,2 milionu prokazatelně mrtvých. V zemi se okamžitě zvedla nekontrolovatelná kriminalita, zavládlo bezpráví. Mrtvé z či zraněné z trosek nikdo nevyprosťuje. Přeživší lidé z měst se díky počínajícímu hladomoru přesouvají do vesnic jež drancují neuvěřitelnou rychlostí. Na několika místech se místní samozvanci pokusili organizovat domobranu. Veškeré potyčky však skončily krveprolitím jak na straně domobrany tak na straně zbylého obyvatelstva.

Stovky a tisíce lidí se se snaží migrovat západním směrem. Nemají žádné zprávy ale domnívají se že tam katastrofa jistě nenapáchala takové škody. Migrují pouze s tím co mají na sobě. Většinu přaživších lidí katastrofa zasáhla na volném prostranství daleko od domova. Proto nemají nic sbaleno. I kdyby se domů vrátili našli by pravděpodobně pouze hromadu trosek z nichž by zapáchaly pozůstatky jejich bližních.

Několik sekund kruté katastrofy vrhlo střed Evropy do dob středověku, kdy se lidé neštítí kanibalismu. Prokázala se sobeckost a omezenost středoevropského myšlení, kdy lidé nejsou schopni ani malé solidárnosti natož soudržnosti. Tohoto stavu již začínají využívat silnější asijské státy které na některých pobřežích začali vyloďovat svoje nespočetné vojenské jednotky. Začínají postupně podmaňovat střed evropského kontinentu. Nesnaží se pomoct, chtějí pouze obsazovat. A protože podobně byly postiženy i ostatní státy evropy, nikdo se jim není schopen v nastalém stavu postavit.

Komentáře

7
Obrázek uživatele Kukensius

už se na říjen těším Laughing

Obrázek uživatele Ládínek

Tak bacha, otevřít dveře a zalézt pod stůl. Ale né že bude z Ikey Wink

Obrázek uživatele MrPierc

Já doufám, že to tak neskončí :-)

Obrázek uživatele Ládínek

Taky doufám!

Obrázek uživatele Anonym

cooo 10.10.2011 to ještě nebyloo :DDDD

Obrázek uživatele tady

tady žádný nebude

Obrázek uživatele Anonym

To nemůžu být pravda... 

Přidat komentář