Václav Kadlec - Státní maturita

propagace státní maturityNejsem žádný znalec sportu ani sportovních persón, proto vůbec nevím co je to za joudu. Ale ten projev na konci videa mu fakt nevěřím... Slyšeli jste někdy o hlouposti, ubohosti a nevychovanosti například miláčka národu Dominka Haška? Na něj by to video sedělo zcela přesně! Zkuste se zeptat někoho z Pardubic. To jsou naši sportovci...

A ke státním maturitám se nehodlám vyjadřovat už vůbec... To nedokázali vymyslet hloupější způsob než tenhle? Sjednocení maturit ano, to je fér. Ale tohle provedení? Omluvte mě, jdu zvracet. A namachrovaný pan Kadlec mi v tom nezabrání ani videem!

Komentáře

4
Obrázek uživatele Sborez

Slyšel jsem o tom. By mě zajímalo kolik za to dostal a jestli to je skutečně nutné. Jukni za co třeba vyhazuje prachy MZ: www.viscojis.cz Amatérská práce na šabloně, beztak za 50tis.

Obrázek uživatele Ládínek

Hodina úprav volné šablony v malování Tongue out

Obrázek uživatele MrPierc

Ještě že mě už se maturita netýká :-)

Obrázek uživatele Ládínek

Si asi říká každý kdo to má již dávno za sebou. Ale na konec je to jen o tom zda-li je dítě dostatečně vzdělané nebo ne. Jako ve všem jednička nebo nula Wink Kdo je blbej jak noha od kulečníku tak toho nezachrání ani zrušení státních maturit. A kdo se naučil, ten je v klidu... Chtěl bych jednou vidět státní maturitu z odborných předmětů co jsme měli na průmce v Jihlavě. To by mě skutečně zajímalo... V jediné co doufam je že státní maturita odstraní zásahy nekompetentních učitelů ke studentům jež nemaj rádi... To se na průmce dělo dost často.

Přidat komentář