Staré Město pod Landštejnem - fesťáček

Festival Staré Město pod Landštejnem video fotkyDnešní příspěvek do videoblogu je opět hudební. Před pár týdny jsme navštívili vcelku zajímavou akci, deváté výročí založení (???) Starého Město pod Landštejnem. Dostali jsme se tam jako bedňáci kapely Můj milý deníčku. Počasí se vydařilo, vybavení tam měli také luxusní. Tak škoda že na deníčky bylo tak málo lidí. Ale bylo to způsobeno tím že hráli ve dvě odpoledne v pátek.

Všechna videa jsem natočil a uploadnul v pořádném rozlišení, tak si nezapomeňte přepnout naše muzikanty na 1080p HD ať si pořádně vychutnáte atmosféru!

 

Můj milý deníčku

 

Polemic

Mňága a Žďorp

 

Koho by zajímalo pár fotek... ZDE

Celou akci jsme si celkem užili. Doufám že se tam jako bedňáci dostaneme i za rok! Pan starosta uspořádání akce zvládl na výbornou - a doufám že Deníčky pozve opět...

PS.: co mi tam zkazilo naladu byl zákaz koupání psů v přírodním koupališti. A samotná posedlost místních domorodců v dodržování tohoto pravidla... A těm domorodcům bych vzkázal že do vody serou ptáci, ryby, hnijí tam chcípliny ryb a hmyzu. I já si tam drobně ukrup, nemluvě o tom jak jsem tam lezl upocen. Tak proč vás štvou psi???????

Přidat komentář