Překlad Drupalu

Drupal překlad aktualizace překladů lokalizace modulVšichni vědí že Drupal je všeobecně nejlepší Redakční Systém, který je možno využít na spousty možných způsobů. Do dnes má však několik much. Všechny se  pomalu ale jistě odstraňují. Dostal jsem se před probém - řešení jedno z mínusu drupalu na jednom z webů. Je to lokalizace do češtiny. Do teď byl zdlouhavá a nudná. Jenže překlady se v dnešní době vyvíjí ale maximální rychlostí. Jak to řešit s co nejmenší časovou investicí? Konečně vyšel správný modul.

Je to modul Locale updater. Tento modul si nainstalujete jako všechny ostatní moduly, spustíte, samozřejmě musíte mít modul Locale který předpokládám máte. 

Nyní jděte do:

Komentáře

3
Obrázek uživatele Sborez

Polemizoval bych pouze o "všeobecně nejoblíbenější", protože čísla za první tři kvartály 2010 mluví jinak. Podíly na trhu:
Wordpress - 61%
Joomla - 38%
Drupal - 26%
Já jedu na wordpressu a jsem spokojený. Nikdy jsem nezkoušel nic jiného. A porovnáním všech možných RS už byly napsány stohy. Takže je to na každém.
Jinak ta Captcha je otravná a řadu lidí odradí od komentáře. Nemá Drupal něco podobného jako Akismet?
A k článku: všiml jsem si, že překlad vychází ze souborů .po Což lze bez problémů přeložit v Poeditu.

Obrázek uživatele Ládínek

Zdravím, jo o převaze na trhu vím, s oblíbeností takto provokuji, mám to rád :) A mojé krátké návody čtou lidi kteří se nejčastěji ke článku dostanou vyhledávačem a tedy hledaj na příklad Drupal a silné řeči o jeho nadřazenosti mu nevadí...
Captcha je, uznávám trochu otravná, ale myslím si že je to celkem malé zlo. Komu za komentář stojím ten komentuje :) Všimni si že komentů mám jak šafránu...
Překlady nedělám, sice by byly dle mého gusta ale nemám ani trochu čas. Vzhledem k množství překladů které bych potřeboval je to pro mě bezpředmětné.

Obrázek uživatele Sborez

JJ, rozumím. Neříkám, že kvůli Captcha nebudu komentovat, jen to opisování :-)

Přidat komentář