Pozor na TESCO!!

Tak toto mě vážně dostalo! Občas do emailu mimo nic neříkajícího spamu přijde i něco inteligentího. Nemůži se sváma o to nepodělit. Ale pozor měly by to číst asi osoby starší 18ti let! Takže mladší to mají zakázáno ale starší nechť si přečtou!! To musíte vědět!

Stal jsem se obětí chytrých podvodnic. Tohle se mi přihodilo konkrétně v hypermarketu TESCO Děčín a mohlo by se to stát snadno i Vám...
 
 Jak podvodnice pracují: Dvě velice hezké, asi 18-leté dívky přijdou k autu, když dáváte nákup do kufru, začnou Vám umývat přední sklo a jejich prsa doslova vypadávají z blůzky s nápisem TESCO. Když jim poděkujete a nabídnete peníze za práci, řeknou "Ne" a požádají Vás, zda byste je pouze nezavezl zpět k hlavnímu vchodu. Když souhlasíte, obě se posadí na zadní sedadlo. V průběhu cesty se okamžitě začnou navzájem sexuálně dráždit a vzápětí jedna z nich přeleze na přední sedadlo a udělá Vám to pusou, zatímco druhá Vám ukradne peněženku. Přepošlete prosím tento mail Vašim dalším známým a kamarádům! Mně osobně ukradly peněženku minulý týden v úterý, ve středu, dvakrát ve čtvrtek, pak v pátek a naposledy včera ráno a večer !!!

Komentáře

4
Obrázek uživatele Anonym

Ty upozorňuješ nás? A sám si veeeeľmi pozorný ako čítam :))))))))))))))

Obrázek uživatele Asuan

Škoda že neposílaj i fotky abych věděl kolik jim mam v tý peněžence nechat drobnejch :-D

Obrázek uživatele Culibrk MYRa

Ja osobne bych tam jezdil kazdej den az do konce zivota :D:D

Obrázek uživatele LoL

Zoberem prazdnu penazenku =D

Přidat komentář