Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: localized. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /data/web/virtuals/13296/virtual/www/includes/bootstrap.inc).

Co nastavit ve Windows 7

windows 7Tak jsem po téměř 12ti letech opustil windows XP. Možná se nyní smějete. Já vím. Už bylo na čase. Nicméně jsem schopný systém celkem udržovat, tak mi poslední xp jely několik posledních let. A nechtělo se mi trávit spousty hodin reinstalací. Ale nyní to mám téměř za sebou. Rád bych se podělil s nastavením, které jsem po instalaci provedl. Asi všechny znáte, ale třeba to někomu pomůže... Byl bych rád kdyby jste napsali vaše typy, popř. jaké miniaplikace používáte! Článek budu postupně doplňovat. Možná Usmívající se

Zákázání automatického restartu po stažení aktualizací na Win7

Jerstli vás pouze rozčiluje, že se vám počítač pod rukama samovolně restartuje po instalaci aktualizací, pojďme se podívat jak to nastavit...

 • Stiskněte Win + R nebo případně klikněte na Start a na Spustit) a vepište gpedit.msc
 • Ve struktuře postupujte po položkách: Konfigurace počítače > Šablony pro správu > Součásti systému Windows > Windows Update
 • Zde najděte položku Zakázat automatické restartování v případě přihlášených uživatelů pro instalaci naplánovaných automatických aktualizací a rozklikněte ji.
 • Zde zaškrtněte položku POVOLENO!!!!!! Na to bacha!!!! Povolujete zakázání Mrkající Holt microsoft...
 • A je to!

Úplné zakázání aktualizací na Windows 7

Chcete-li vypnout automatické aktualizace úplně, postupujte ze začátku podobně jako v předchzím bodě:

 • Stiskněte Win + R nebo případně klikněte na Start a na Spustit) a vepište gpedit.msc
 • Ve struktuře postupujte po položkách: Konfigurace počítače > Šablony pro správu > Součásti systému Windows > Windows Update
 • Najděte položku Konfigurace automatických aktualizací a rozklikněte ji
 • Nyní dejte pro změnu ZAKÁZAT. Dle popisu: Je-li stav nastaven na Zakázáno, je nezbytné všechny aktualizace, které jsou k dispozici na webu Windows Update, stáhnout a nainstalovat ručně. Chcete-li to provést, přejděte na adresu http://windowsupdate.microsoft.com nebo v nabídce Start vyberte příkaz Programy (nebo Všechny programy) a potom klikněte na položku Windows Update.
 • A je to!

Zapnutí automatického přihlášení do systému Windows 7

Kdysi jsem dělal postup pro XP. Je to stejné... Pokračujte dle návodu!

 1. Klikněte Start > Spustit
 2. Napište CMD.
 3. Do okna napitše control userpasswords2
 4. Na kartě Uživatelé zrušíte zaškrtnutí volby Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo.
 5. A potvrďte.

Jak vypnout řízení uživatelských účtů tzv. UAC?

Nechcete-li aby vás systém neustále otravoval černou obrazovkou či jinými dotazy na oprávnění, postupujte dle následujícího návodu, je to prosté!

 • Klikněte na Start
 • Do Spustin tapište UAC
 • Ve výsledcích klikněte na „Změnit nastavení Řízení uživatelských účtů"
 • A posuvníkem sjeďte dolů.
 • Potvrďte a máte hotovo!

Řízení spotřeby

Nikdy nesmím zapomenout nastavit řízení psotřeby. To je věc, která otravuje život. Zaklapnete víko notebooku a on se uspí... To nepoužívám, často se s ním pohybuji... Aa mám ntb zapnutý když ho používám... Jak tedy nastavit řízení spotřeby?

 • Klikněte na Start a najděte Ovládací panely
 • Najděte položku Možnosti napájení. Kliněte na ní.
 • Máte asi výchozí Vysoký výkon, to je správně. Klikněte u něj na Změna nastavení schématu.
 • Já dávám pouze ztmavit Displej po pěti minutách a jinak u všeho ostatního dávám nikdy...
 • Dále klikněte na Po probuzení vyžadovat heslo, kde dole tuto funkci vypnete.
 • A nastavte po zavření víka neprovádět žádnou akci a ostatní volby dle přání...
 • A je to.

Oblíbené miniaplikace

Když microsoft zabudoval podporu miniaplikací (widgetů), čekal jsem, že se objeví stovkytisíc miniaplikací ke stažení, ze kterých bude člověk moci vybírat. Ale i po letech, kde nic, tu nic... A řekl bych, že se něco celkem špatně shání... Já si vyhlédl widgety z http://addgadgets.com/ Znáte lepší? Či jiné?

 • http://addgadgets.com/
 • Tam si stáhněte požadovaný widget.
 • Poté ho spusťte, zeptá se vás to zda je chcete instalovat.
 • Potvrdíte a už se zobrazí...

Komentáře

11
Obrázek uživatele Kamil

Já na sedmičky přešel nedávno. 10 let jsem úspěšně využíval staré dobŕe xp-čka. Doba jde dopředu a my s ní - bohužel, bohudík. Na sedmičky si zvykám vcelku snadno a tvé tipy jistě využiji.

Obrázek uživatele Honza

Pánové já stále bojuji a nehodlám mé milované XP opuštět. Vím, že nás skalních příznivců stále ubývá, ale já ty sedmičky prostě nechci :D Zvyk je železná košile. Navíc XP mám tak krásně vyladěné, že bych si snad jinde nevyknul :)

Obrázek uživatele Petr

Taky jsem přešel na sedmičku a jsem s ní spokojen. Začátky jsou těžké, ale každý si zvykne.

Obrázek uživatele Psychoanalýza

Notebook dosluhuje šestým rokem, celou dobu to jede na XP a bez problémů. Jediná logická varianta u dalšího notebooku jsou ty sedmičky no, ale stýskat se mi bude fest teda... Skoro mám chuť najít si tam pak nějakej "XP like" skin, kterej mi z těch sedmiček udělá zpátky XPčka - ale asi se přemůžu...

Obrázek uživatele Krabath

Dřív jsem měl XPčka a musím říct, že byly super. Zkusil jsem Visty a nemohl jsem jim přijít na jméno. Pak přišli sedmičky, zkusil jsme je, počkal několik měsíců na vylepšení a záplaty a musím říct, že jsou super. Viděl a zkusil jsem osmičkya musím říct, že je nechci.

P.S. Ládíne, po hodně dlouhé době jsem zavítal na tvé stránky a dost se změnilo. K lepšímu. Jen tak dál.

Obrázek uživatele Johnie

Jo, když jsem přecházel na sedmičky, myslel jsem si, že to je hrůza. Ale teď jsem koupil comp už s osmičkama a to je teprve katastrofa. Některé aplikace tam vůbec nefungovaly a musel jsem tam udělat virtuální počítač se sedmičkama, abych to vůbec zprovoznil, protože přeinstalovat ty osmičky na sedmičky nelze. Tak mám comp se dvěmi windowsy...

Obrázek uživatele Jan

Osobně jsem jen zakázal aktualizace a všechno je OK a ty widgety jsem nikdy nevyužíval.

Obrázek uživatele Ijacek.007

zdravím osobně si myslím že už moc duvodu proč uzstavat na stařičkých Windows XP není. Nebavím li se o HW který dožíva pro něhož by Windows 7 byl jen zbytečnou zátěží. Pokud ale máte výkon je zbytečné ho nevyužít. Windows 7 jsou po dolouhe době povedeným systémem který muže směle XP nahradit. Bohužel nových pc s tímto systémem ubíva a mýsto spolehlivého systému 7 dnes všude výrobci musejí nebo chtějí kdo ví rvát polotovar který normální systém moc nepřipomína a nese název Windows 8

Obrázek uživatele Bunda

Sedmicku pouzivam uz dlho,som s nou spokojny a o to viac, ked stale pocuvam,ako ostatni nadavaju na 8

Obrázek uživatele Jarda

Na noteboku zatím stále používám spokojeně Windows XP, samozřejmě vyladěné pro mne a na stolním PC už pár let Windows 7, taky upravené pro sebe. Oba systémy mají cosi do sebe, Visty jsem  spravoval kolegům se zaťatými zuby, Windows 8 se zaťatámi pěstmi. V notebooku plánuji výměnu disku a pak dostane taky Windows 7. Přítelkynˇejede na Ubuntu, a když nebude zbytí, přejdu na to sám opět taky.

Obrázek uživatele HYst

e main, Yeezy Black Leduc prit Adidas Originals Superstar dans sa louboutin heels poche intérieure Christian Louboutin Heels une Nike Shoes Discount Marketplace longue baguette blanche, Adidas Yeezy Cheap et me Hogan Outlet la tendit, après une demi-seconde zapatillas nike baratas d’hésitation.

— TOMS OUTLET Tant Air max dam pis, chaussure Nike homme murmura-t-il, c’est un cas de cheap nike air max force majeure… Prends newest lebron shoes ce ? foudroyant ?, vieux Vans Black Sneakers Léon. Tu Nike Air Jordan 11 le pointes canada goose jacket outlet comme ceci, et tu presses Nike Air Max Sale ce bouton noir pandora outlet store marqué F, Doudoune Moncler Site Officiel simplement… pas le nike sneakers rouge surtout !… Et n’hésite pas à déblayer le terrain. Nous avons deux places disponibles, mais Air Nike Gaby seule doit monter avec nous retro jordans for cheap : impossible de Adidas Neo Discount Sale choisir un autre passager, ils sont trop… Ouvre la Pandora Outlet carlingue, toms shoes outlet tends l’échelle, et feu sur tout ce Nike Shox discount Sale qui n’est Nike Air Huarache For Sale pas Gaby… Gaby ! lan?a-t-il Doudoune Moncler Pas Cher à pleins poumons günstige nike schuhe aussit?t que j’eus Nike Shoes Online exécuté ses nike jordan shoes deux prada outlet premiers Cheap Louboutin Heels ordres.

Mais dans une frénétique cheap uggs for women poussée TOMS For Sale d’hommes Jordan Store refoulant les femmes, dix mains Nike Free Run 5.0 Womens vigoureuses canada goose jackets on sale s’étaient agrippées aux Uggs Pas Cher Soldes barreaux de l’échelle Pandora Style Beads de corde ; une espèce nike air max running shoes d’hercule en vans shoe store pyjama bleu Timberland Outlet à Official Toms Shoes Outlet raies roses, au mépris de mes injonctions, Cheap True Religion Jeans avait déjà commencé hogan scontate à Canada Goose Outlet l’escalader, zapatillas running et huarache sneakers son visage Canada Goose Outlet apoplectique et Nike Air Women glabre touchait presque à mon ? foudroyant ? dont je n’osais longchamp bags on sale me servir, Cheap Real Jordans lorsque Nike Air Max Cheap ce cri Cheap Michael Kors de pandora jewelry store Sylvain : ? adidas outlet – Gaby Adidas Superstar Sale Online seule ! suivre un envoi arrière tout Cheap Air Max Trainers le monde pandora beads !… Abats-le donc ! ? adidas store déclencha Jordan Shoes Air mon geste Air Max Sneakers meurtrier. Cheap Michael Kors Handbags Un Zapatillas Air Max fusement Ugg boots Sale bref jaillit de Ugg Pas Cher En France l’arme, et Soccer Boots Outlet nike l’hercule, Doudoune Moncler Femme Pas Cher la tête emportée, Adidas Originals Stan Smith lacha prise Canada goose dam et dégringola, raide Uggs For Cheap comme un Stone Island Outlet mannequin de tailleur. Toutes nike sportschuhe les mains abandonnèrent l’échelle, et nos assaillants, sous la menace de ma baguette, reculèrent épouvantés.

— Gaby ! vite, Air Max Pas Cher Gaby ! héla Sylvain. Et Moncler Jackets Discount Marketplace s’élan?ant dans l’espace libre, Jordan Schoenen la jeune femme bondit Scarpe Air Max vers moi, cramponnée aux échelons New Air Max 2017 mais billige nike sko incapable d’y poser les Air Max 90 pieds. nike shoes D’un Pandora Store effort suprême, nike air jordan pas cher je Kobe Shoes Nike l’enlevai par les Adidas Shoes Discount Marketplace deux poignets, Nike Pas Cher Femme l’attirai dans la Chaussure Nike Air Max Pas Cher carlingue, official NHL jerseys puis arrachai l’échelle zapatilla adidas à Yeezy Shoes Discount Marketplace la ugg store ruée hurlante des Nike Air Pas Cher malheureux condamnés. Je Cheap Nike Air Huarache n’avais pas refermé Air Max Kopen la Adidas Superstar porte nfl store que j’étais goedkope nike air max projeté Negozi Pandora à Michael Kors Outlet quatre pattes sur le plancher transparent Moncler Outlet Store par Ray Ban Sunglasses Online notre Yeezy Boost Sale Online brusque Ugg Outlet Online Store évasion verticale. Mais au bout Discount TOMS de dix secondes d’affreux cris de Coach Bags On Sale désespoir chaussures nike pas cher nous parvinrent. Je Air Jordan Retro Sale vis avec new pandora charms une Descuentos Nike horreur inexprimable Cheap True Religion  Jeans le Nike Roshe Run groupe des zapatos de futbol nike rescapés, déjà minusculisés, vaciller comme des christian louboutin outlet gens ivres ; la scarpe nike terrasse s’inclina d’un bloc, de Nike Outlet plus 23 IS BACK Store en air force one pas cher plus, les abercrombie and fitch store déversa par-dessus Nike Air Damen la Nike Air 90 balustrade, ADIDAS NMD SALE ON LINE dans le Cheap Toms Shoes Outlet vide, et North Face Outlet tel Christian Louboutin Shoes Outlet un chateau de cartes, Hyperdunk 2014 l’immeuble tout entier s’écroula, dans un fracas Hugo Boss Sale tonitruant de Cheap Toms Outlet Store ma?onneries déversées Boost Yeezy Sale On Line parmi les flots de gaz rouge Moncler Outlet  Online qui se refermèrent ugg clearance sur ses débris.

Devant le spectacle de Louboutin Wedding Shoes la hideuse ugg factory outlet mort à new jordan releases laquelle nous venions de l’arracher, Madame Leduc Pandora Store s’était évanouie Cheap Air Max sur Nike Store son Nike Roshe Run Sale siège. Tout Nike Tn Requin Pas Cher en m’effor?ant de Adidas Yeezy Boost 350 For Sale la Discount Ray Ban Sunglasses faire revenir Nike Factory Store à elle, nike tn pas cher je prévins mon nike sb stefan janoski ami, que ses fonctions de pilote rivaient aux Michael Kors Handbags Discount commandes nike mercurial soccer cleats de l’appareil.

— De toute fa?on, répondit-il, Cheap Nike Huarache nous ne pouvons rester en l’air indéfiniment à voir br?ler Boutique Ugg Paris. Il nous faut atterrir Nike Air Sneakers quelque part.

Mais où ? UGG BOOTS FOR WOMEN Vingt minutes Chaussure Air Max à Boty Nike Air peine  avaient d? s’écouler depuis notre arrivée sur la capitale, – une womens nike air max heure en tout Nike Air Max Goedkoop depuis Moncler Sale la chute de la torpille martienne – et en Michael Kors ce moncler jacket sale peu de Pandora Store Sale temps la catastrophe avait cheap uggs pris des proportions botas de futbol démesurées : les Air Max Femme infernales Nike Shoes Sale Store vapeurs gagnaient du terrain autour de leurs Discount Air Max sources Yeezy Men bouillonnantes Adidas Soccer Cleats Cheap et s’infiltraient Nike Soccer Cleats Boots dans toutes les artères, Toms Factory Outlet grandes et Air max levně petites, qui dessinaient leur réseau Michael Kors Clearance en Jordan Sneakers For Sale rouge sur cet Nike Shox Cheap énorme plan converse store de la Ville étalée Discount Christian Louboutin Shoes sous scarpe hogan outlet nous, traversée Ray Ban Sunglasses Cheap par TOMS SHOES OUTLET les new yeezy shoes méandres Nike Zapatos de son fleuve en Canada Goose Womens Coats feu, criblée de Nike Online Store taches sanglantes, barbouillée de la fumée des incendies Cheap Michael Kors Tote Bag qui se Original Ugg Boots multipliaient. Alors Nike Huarache Womens Cheap que Pandora Official Website nous planions, indécis coach factory outlet online sur le parti à Ugg Pas Cher Femme prendre et toms sale fascinés par nike air l’horreur reebok running shoes grandiose chaussure basket  homme du spectacle, nous v?mes deux Toms Outlet Online ou fitflops sale uk trois nouveaux p

nike schuhe günstig

 

HYst      2017.6.20

Přidat komentář