Ladislav Meliško - Slovenská superstar?

melisko a cibulaLadislav Meliško. Kdo to je? Také je tu máme. Jestli znáte pojem bílej cigán tak to je prostě on. Je to slovák, bydlící se ženou (romkou) v malém bytě v činžáku kdesi na Slovensku. Má údajně jednoho syna. Tento národní oblíbenec se proslavil koníčkem který vykonává denně. Ano. Jde a ožere se. Vyděli jste někdy slovenský farmář hledá ženu? Tam ukazovali několik podobných. Až má člověk pocit, že na Slovensku vlastně nikdo jiný ani nežije. Pojďme si ukázat o co go!

Jak jsem již psal, Meliško jde a ožere se. Poté přijde domů a řve. Řve jak hovado. Nadává na boha, chtěl by boha ... ... . Svou milovanou ženu označuje zvířecím jménem a zdůrazňuje její barvu pleti. Nadává na sousedy. Nadává na nedostatek cibule dvacátého druhého... Prostě na vše. Občas ses mu nelíbí mravenci, přicházivší od sousedů jež nejsou tak slušní a čistotní jako on.

Jednoho dne to některésho souseda naštvalo a strčil mikrofon do stoupaček. Začal na hrávat. Nahrávky umístil na internet a tím to začalo. Ožralé hovado se stal oslavným. Začali ho zvát do rádia, televize...

Na konec na jeho počest vznikly dvě aplikace pod android. V těchto aplikacích se můžete denně dozvědět jeho hlášky a moudra.


A kdyby měl někdo aplikace málo, může si zde stáhnout video rozhovoru:

TOPKY.SK---Ladislav-Melíško-v-NuSpirit-clube---HD-(FULL).mp4411.12 MiBveřejnýstáhnou

A tady jsou mp3 těch záznamů:

Ladislav-Meliško.rar121.10 MiBveřejnýstáhnout


První, lepší aplikace Ladislav Meliško

Aplikace umožňuje zvolit na jaké téma si chcete poslechnout hlášku. Stačí je nkliknout. Když nekliknete tak si vyslechnete zvuk na pozadí běžné slovenské rodiny.

ladislav melisko

ladislav melisko cibula

ladislav melisko


Druhá aplikace Meliskove citaty

umožňuje  prohlížet citáty.

ladislav melisko

ladislav melisko


Kdyby vám to bylo málo, můžete si na jeho fajsbůku objednat tričko!

ladislav melisko

Přidat komentář