Návod na instalaci Drupalu na Web4U

webhosting pro drupalPotřeboval jsem si vyzkoušet nějaký triky na web. Proto jsem se rozhodl zkusit si udělat nějaký menší webík na kterém bych si s tím hrál. Protože jsem slyšel nějaká doporučení, rozhodl jsem se vyzkoušet webhosting od firmy Web4U. Hosting sice nepatří k nejlevnějším ale měl by vynikat podporou a spolehlivostí. Zatím jsem u nich chvilku, ale maximální spokojenost! Instalaci Drupalu nabízejí automatickou, pojďme se podívat, jak se to dělá.

Proces kolem vytvoření účtu, registrace služby a zaplacení proběhl velice rychle a brzy jsem byl připraven otestovat uživatelskou instalaci drupalu na webhosting. Není se čeho bát, celé administrativní rozhraní je nadmíru intuitivní! Pojďme se podívatt na instalaci drupalu v několika krocích.

Dobrý webhosting pro drupal

Jak vidíte, administrace je prostá. Chcete-li automaticky nainstalovat Drupal, klikněte na Instalace aplikací.

 

Dobrý webhosting pro drupal

Jak vidíte, nemusíte instalovat nutně pouze drupal, máte na výběr ještě WordPress, Joomla, Drupal, Wiki, phpBB a Prestashop. Zvolte si tedy co potřebujete, já zvolil Drupal.

 

Jak nainstalovat drupal

V dalším kroku musíte potvrdit vepsáním ano, že chcete přepsat obsah vašeho ftp.

 Jak nainstalovat drupal

Nyní již čekáme na to až nám odrazí do emailu přístup na nový web. Přišlo to do minuty. A můžete začít makat na novém webu. Chcete-li rychlý a profesionální webhosting, mrkněte na nabídku. Já jsem zatím spokojen!

 

Instalace Drupalu

Komentáře

2
Obrázek uživatele Tomas Linger

Dobry den, zajimalo by me reseni problemu drupalu na hostingu wedos. Nejedou tam automaticky pridavane obrazky. tedy musi se rucne zmenit jejich vlastnost na 777. Jinde funguje drupal bez problemu. Diky za pripadne info.

Obrázek uživatele Peter

Žena má kadernicke potreby a chcem jej pomoct spraviť jednoduchu stranku na Websupport hostingu. Pojde všetko hladko?

Přidat komentář