Free SMS Sender

Free SMS Sender Android sms zdarmaJak praví klasik: Zoufalá doba si vyžaduje zoufalé prostředky. V rámci optimalizací výdajů za telefon jsem si začal hrát s aplikací pro zasílání sms zdarma. Ale proč by ne, řeklo sluchátko. Stáhl jsem si tedy Free SMS Sender. Aplikace se mi značně zalíbila a tak jsem ani jinou nezačal testovat. Aplikace je zdarma, zatím. Její iterface vypadá podobně jako běžně sms rozhraní v Sense. Odedslané smsky zařadí mezi ostatní smsky v komunikaci. Co chtít víc? Můžete si nastavit nesčetně bran, já si zatím hraji s jednou... Tedy kdo chce šetřit, a mít za tři, nechť si ji stáhne!

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Marketu nebo se můžete podívat na web čekého autora a finančně ho tam povzbudit k další práci!

Screenshot z jeho webu:

Free SMS Sender Android sms zdarma download kestažení

A co vy, používáte nějakou podobnou aplikaci?

Komentáře

3
Obrázek uživatele Sborez

A odesílání je zadax i když si třeba nastavím jako bránu O2 CZ? Nebo jak to vlastně funguje? Asi jsem na tyhle věci lama.

Obrázek uživatele Ládínek

Když se registruješ na u operátora a máš nějaké sms zdarma vrámci posílání z webu, tak tě to zaloguje a odešle zdarma. Jinak můžeš využít zasílání třetíma stranama za méně peněz. Já osobně využívám smszdarma nebo jak se to jmenuje, 160 znaků je omezení ale mě to většinou stačí, tolik smsek nepošlu... A tomu komu to přijde to přijde jako z internetu a né pod tvojim číslem... Jinak číslo to rozpozná samo.

Obrázek uživatele Radmila Horáková

Dobrý den, stáhla jsem si do mobilu viber a stále mi nechodí kod na sms. abych ho mohla zdadat Prosím můžete mi poradi? Děkuji za informaci Horaáková

Přidat komentář