MR.GENTLEMAN a menZONE

mr.gentleman a menzone

 

Většinou blogeři píší o seriálech, které se jim líbí a chtějí je doporučit. Já však narazil v televizi na Primě na dva celkem nové pořady, o kterých bych vám chtěl podat zprávu. Ovšem jsem nucen to pojmout zcela obráceně. Musím napsat o dvou seriálových magazínech, kterým by jste se měli ooobrooovským obloukem vyhnout!

MR.Gentleman

První ze seriálů se jmenuje MR.Gentleman. Již z názvu je i není jasné, pro koho je seriál určen. Na wikipedii je gentleman definován zcela jasně:

Džentlmen (český přepis anglického výrazu gentleman) je muž z urozené rodiny nebo vyššího sociálního postavení. Může rovněž označovat muže vybraného chování, zdvořilého a čestného. Slovo podobného významu je kavalír.

Je jasné, že Prima si vypůjčila první definici pojmu gentleman. Bohužel, v Českých zemích nejen díky komunistům, nemáme muže z urozené rodiny. U nás máme většinou (ovšem není to pravidlem) synáčky. Kdo to jsou synáčci? To jsou děti tatínků, jemž se povedlo něco vytunelovat, výhodně prodat státu, či snad výhodně prodat něco, co nebylo jejich. Více asi nemusím tyto synáčky popisovat, každý někoho takového znáte. Tak přesně toto je cílová skupina tohoto pořadu.

Obsahem pořadu jsou například vysvětlení, proč je ten a ten mercedes lepší než ten a ten jiný. Samozřejmě, už díky tomu, že je mercedes hlavním sponzorem pořadu, jsou všechny informace zcela objektivní a pravdivé. Synáčci, který by se v životě nehrkali do Chorvatska nějakým fokusem jsou jistě nadšeni!

Dále se můžete dozvědět, kde je mekka golfu, jak je tam zcela levno a že běžný smrtelník kterého tam potkáte je maximálně neurozený pingl, který vám na toaletě přijde utřít zadnici, když se bojíte, aby vám z ruky nevypadl váš iPad po dokonání potřeby. A jestli jste se při potřebě velice namohli, přijde jistě vhod informace, kolik druhů masáží vám udělá večer na pokoji thajka.

Opravdu, jste-li čtenářem tohoto webu, tak pochybuji, že jste cílovou skupinou tohoto pořadu. Nedoporučuji!

 

men ZONE

Dalším pořadem jenž jsem zpozoroval mezi záplavou uřvané reklamy, je men ZONE. Nyní si musím dát pozor na ústa, tedy na klávesy, cílová skupina by mohla být čtenáři článku. Pořad, kde je také zcela přesně definovaná cílová skupina. Jste-li beďarovitý masturbátor, jistě vám v televizi velice často opakovaná slova jako kouřit, prdel, hovno, šukat, prsa, atd. přijdou uchvancancující. Také test, jestli je lepší iphone nebo ipad, zkládající se z toho, že ipad se do záchodu fakt nevejde, dá se z něj šňupat šumák a když ho máte v ruce tak se s váma konečně budou bavit i holky na ulici a nejen vaše matka, je tak přínosný, že by jste bez něj nemohli spát v kuse.

Také několik vtipů, skládajících se z výše uvedených slov, vás doslova rozsekají. Informace o tom, že si s masérkou opravdu neza.ukáte (nejste přece mr.gentleman), přirozeně doplňuje duševní přínos tohoto pořadu.

Upřímě proto doufám, že tento pořad netočili pro vás, a také nedoporučuji!

Komentáře

1
Obrázek uživatele Zdenička

Pořad Men zone jsem měla bohužel taky tu čest jedenkrát vidět a byla jsem naprosto zděšena, co si na primě představují pod pojmem Nový pořad pro muže. K zblití. Pokud byste chtěli vidět něco podobného naživo, zajděte si do třídy třináctiletých smradů...

Přidat komentář