Belgická policie náš vzor

belgická policie je na molVždy když slyším někde ve zprávách či novinovém článku o tom jak je v našem státě něco primitivní, zaostalé a pod. tak mi vaří krev. Většinou na to navazuje myšlenka stylu: ÚŘEDNÍCI Z BRUSELU dávaj ultimátum do kdy to změnit. Samozřejmě je z toho cítit nadřazenost k nám obyčejným Čechům. Pak mě dokáže škodolibě potěšit video na kterém Belgičtí strážníci lezou během služby ožralí na mol po zemi. Takové to video alespoň dokazuje že to s tou jejich nadřazeností není tak horké, jak by se možná na první pohled zdálo. A až nás začnou z Bruselu zase poučovat, hned bych jim to tam pustil na největší plátno co by tam viselo.Cool

Komentáře

1
Obrázek uživatele Culibrk MYRa

...ale video je podvrh, resp. nadpis videa je vymysleny. Neverim, ze policajti at uz kdekoliv nosej oranzovy bluzy. To budou silnicari. A nejsem jedinej, kdo si to mysli. Jeden prispevek z mnoha na toto video:
"The Police has yellow reflecting vest nowadays as far as I know. So these are not policeofficers.

Somebody wants to put them in a bad daylight, that's a fact."

Ale jinak co jsi napsal, je asi pravda. Bohuzel, jsme v EU a musime za to platit :). Kdyby sme tam nebyli, tak sme ve srackach, takhle jsme aspon v pYci.

Přidat komentář