Aktualizace RASPBMC

Aktualizace RASPBMCXBMC jsem si ve verzi RASPBMC nasinstaloval na Raspberry Pi asi před půl rokem. Od té doby jsem verzi nijak neřešil. Ale protože jsem raspberry používal i pro přehrávání z iphone přes airplay, dost mě rozhodilo že po aktualizaci na iOS7, protokol nefungoval. Dnes jsem se tedy konečně koukal po nových verzích a aha, problém by měl být již vyřešen. Pouze udělat aktualizaci. Ale jak na to? Kupodivu, nikde nic moc popsáno! Narazíte-li někde na nějaký ucelený popis, rád se na něj podívám. Pojďme se podívat, jak jsem postupova já!

 V podstatě je to jednodušší, než jsem čekal. Podíváte se, na  http://www.raspbmc.com/ jestli nevyšla nějaká aktualizace. Zjistíte-li že ano, podívejte se na její popis a do komentářů, jestli tam náhodou nepíšou o nějakém problému. Já jsem dnes pustil poslední aktulizaci střemhlav, a nešel mi obraz, což je drobný ale významný problém.

V komentáři jsem nalezl strohý popis verzí :)

and nightlies:

xmbc-rbp-20130930-speed ok
xbmc-13-20131009 ok
xbmc-13-20131023 ok
xbmc-13-20131029 ok
xbmc-13-20131030 ok
xbmc-13-20131101 no video, no audio (subtitles on black screen)
xbmc-13-20131102 no xbmc gui (black screen)

Potřeboval jsem se proto vrátit na původní verzi. Jak provést downgrade?

  • Připojíte se přes SSH. Jak na to zde.
  • Zadáte příkaz rm ~/.xbmc-current

Jste-li na původní verzi, můžete to zkusit znovu a lépe Úžasný

No ale jak postupovat při samotné aktualizaci?

  • V programech spustíte Rasbmc Settings.
  • Zde kliknete na záložku Nightly Build Config
  • Nyní zvolíte Install XBMC nightly.
  • Zde si zvolte požadovanou verzi...
  • Pak už jen potvrzujete že ano.
  • Proběhne instalace a restart.

To je celé. Držím palce!

 

 Raspbmc update

 

Raspbmc upgrade

Komentáře

1
Obrázek uživatele hoowei

Is there any way this can be exchanged for replica watches uk that is wearable. Also if the watch doesn't have Swiss made under the 6 like the picture, can you send a similar one that does have replica watches sale made written on. As long as it's a ladies an a pretty face I honestly don't mind. I just need it as fast as possible as her birthday is July 13th. Well-built replica watches uk are labels careful self-improvement, pioneers, is replica watches uk human spirit. Tour of the site design using the latest 2014 global image, in modern city night sky, lit orange rolex replica watches personality. New image to the city, ocean, desert, sky as the background, the brand's iconic orange box silhouetted against the protagonist of the screen the courage to open up people's hearts symbolizes the moment is to control the aggressive urban and rolex replica sale and difficult source of power.

Přidat komentář