Blog uživatele Duckinka

Poradna II


Láska, sex a trápení na to tu není můj e-mail, prosím!
Rozrešení


Ahoj, predem se omlouvam, ze pisi az ted. Mel jsem plno litani, a pak jsem na to skoro zapomel. No dopadlo jak jsi mi rikala, Lenka nemela na me moc casu, porad nekam litala, a zarizovala. No na konec jsem alespon odchytl na par panaku. Z kyticky mela radost, koupil jsem ji ruzove poupatko ruze (bohuzel ty zlute se me nelibily, byly takove zvadle). No jeste uvidime jakou skolu si vybere, ale vypada to asi na to Brno, takze asi tak. Asi zustaneme jen jako friends. Tak se mej co nej, a jeste jednou sorry za pozdni odepsani :)
Petr.
 

výlet na sv. Patrika v Irsku


Dnešní příběh bude o výletu na „nedaleký“ ostrov jménem Irsko. Pokud vynechám detaily, že jsem vše koupila týden před odjezdem a ani nevěděla, kde budu spát, bylo to zcela v rukou mého kamaráda Klokana. Klokan je znám jako hlavní český fanoušek (především jako člověk, který se všude vetře a nic neplatí), kterého mám doma na zdi společně s českými hokejisty při fotografování na ledě při světovém poháru ve Vídni, kde vyhráli. To je začátek dobrodružství,na které se nezapomíná.

 

Žížalovíté něco


Rozbití mého jeniného fotoaparátu mě přinutilo pátrat ve starších fotografií. Výsledkem je žížalovité něco, které jsme objevili na již zahrabané skládce u Vyskytné u Jihlavy. Jelikože Laďa z tohoto nálezu měl velkou radost, doufám, že neprozradí k čemu slouží vyfocený polotovar. Tímto jsem nesmírně napoveděla a jeslti to zase velice rychle uhodnete budu nucena zvolit horší vyšší level ;-)

 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele Duckinka