O další navigaci z Číny

levná navigace z čínyDnes Vám přináším video navigace z dealextreme jež má SKU 37914. Stála $90. Což bylo cca 1800 v době před vánoci kdy jsem jí objednával. Navigace je to hezká, precizně zpracovaná s celkem svižným ovládáním. Testovány verze iGO a TomTom. Co by se dalo vytknout? Lesklý UI. To by mě moc nepotěšilo. Dále né moc pevné uchycení navigace do držáku.

 

 

 

fotka navigace

levná navigace z číny

levná navigace z číny

levná navigace z číny

levná navigace z číny

 

 


Komentáře

5
Obrázek uživatele Sborez

Zdarec, hele plánuju kupovat DVD přenosný přehravač do auta, myslíš, že by to nahradilo? Nechce se mi za kvalitní s velkou obrazovkou dávat 3000, takže plánuju menší a to vypadá, že by tahle navigace mohla mít stejnou úhlopříčku. Kolik to má? 10 palců? Dej vědět. Pak bych tě asi otravoval. Dík.

Obrázek uživatele Ládínek

Zdarec, je to šest palců. Rozměr 14x7,5 to je uhlopříčka cca 16cm. Na navigaci je to celkem hodně velký ale na přehrávač asi dost malý. Maj tam i 9 palců. Ale při této velikosti by se nabízelo zabudování do podhlavníku nebo jak se to říká, pro spouštění filmů dětem v autě... Jestli by nebyl lepší originál. Ale jestli ti jde o pouštění videa na parkovišti třeba v případě čekání než se známí vyblbnou v tescu tak to bohatě stačí. Na to stačí i menší. Nabízí se taky možnost užití jako jednuduché pda, což skutečně je.

Obrázek uživatele subii005

Potřeboval bych poradit jak tam dostat novější verzi Igo nebo tomtom.

Obrázek uživatele Ládínek

To je v podstatě na celý článek, který jsem plánoval na psat. Ale vzhledem k okolnosti že jsem se nedokázal dokopat nějakou si objednat - nemám dle čeho popsat. Všechny co jsem dělal jsem dělal ve spěchu  a nebyl čas to popisovat.

Ale v rychlosti:

  1. Najít a stáhnout poslední verzi iGO (popř. Primo)
  2. Najít a stáhnout poslední verzi map pro iGO
  3. Všechno nakopírovat na kartu popř. do vnitřní paměti
  4. Spustit si průvodce navigací a upravit si v nastavení vestu k exe souboru navigace.
  5. Poté je hotovo

S tomtomem je to složitější a prakticky jsem to ještě nikde nerozjel, tak nebudu popisovat...

Obrázek uživatele Susan Lofting

Heya once more I should say it was a totally marvelous adventure for me and my pet dog when we eventually looked around your blog. I hope you don't mind if I commend you on the superior quality of the work you've carried out here and also to wish you the best of luck as you advance into the future. It was unquestionably a pleasure to check out your site and I will certainly be dropping by once more to see just how you're doing. Thanks a lot and with luck I shall doubtless see you here once again shortly - Susan Lofting

Přidat komentář