Nový firemní WEB

Několik posledních dní jsem trávil prací na novém firemním webu. Tvořil jsem ho v drupalu 6. Jelikož jsem více než přes rok nic moc nedrupaloval ani jinak webově netvořil, byl jsem vážně zaskočen krátkostí mé paměti. Nehledě na tom že svoje drupalové znalosti jsem nabyl na drupalu 5 a 6 se celkem dost odlišuje. Navíc moduly jsou taky jinak ovladatelné a tak. Zkrátka, chvíli jsem si říkal že jsem si na sebe ušil celkem bič. Ale nebyla to pravda.

Sice jsem se velmi rozčílil u nekompatibility prohlížečů při tvorbě šablony. Projevilo se opět že Microsovt jsou hovada a prasata. Jednu a tu samou věc zobrazují nějak prohlížeče všeho druhu a pak pokaždé jinak každá verze IE. Proto mě může jedině potěšit článek na idnes. To má člověk vážně radost!

Ale abych se vrátil k webu. Na konec jsem zjistil že poslední verze Drupalu je přecejenom krok ku předu a že je uživatelsky mnohem lepší. To samé různé moduly. Moje práce po několika desítkách hodin čirého zoufalství nabrala přímí směr k vytouženému cíli :) V současné době je web spuštěn na ostré doméně, pár procent obsahu je na svém místě. V pondělí má být na naše produkty reklamní kampaň v místním rádiu, což sebou nese požadavek aby to bylo hotové. No uvidí se co se bude dát dělat. Můžete se podívat www.skori.cz. Buďte ke mě prosím shovívaví, přece jen je to verze ani ne 1.0 :)

Komentáře

9
Obrázek uživatele Brady

Jo pěkně se ti to povedlo, to mě budeš muset taky někdy naučit =)

Brady
Obrázek uživatele Ládínek

Dík, koukal jsem že už na tom pracujete!

Obrázek uživatele Nosferatu

"Microsovt jsou hovada a prasata" tadle věta je skutečně pravda proto sem svůj web optimalizoval jen na všechny ostatní webbrowsery a na IE zvysoka ser... kašlu :)
Snaha zprvu byla ale jak to vypadá tak IE si čte z css jen co potřebuje a na zbytek se vykašle (hlavně na fonty)

Jinak webovky dělám v programu Dreamweaver 8 (to ještě byl pod Macromedií ale 9 už je pod Adobe)

Asuan

Obrázek uživatele Leo

Si děláš srandu, nebo to myslíš vážně?:-D Machruješ, jak je vše na prd, a přitom sám nic neumíš. A nejen to, neumíš napsat ani Microsoft xDD. "Microsovt jsou hovada a prasata" tadle věta je skutečně" promiň, ale to bych nenapsal ani v 5 třídě. A web nepiš, protože chudák čtenář :-D.

Obrázek uživatele Ládínek

Tedy špatný pravopis. Dál?

Obrázek uživatele Ajvngou

máš špatně odkaz na skori.cz (chybí ti tam http://, takže to odkazuje na ladinek.com/skori.cz...)

Obrázek uživatele Ládínek

No vidíš, jsem si nevšiml :) Dík

Obrázek uživatele Ládínek

Po letech, když už web v tomto podání nežije, jsem ho doplni o screenshoty a zařadil do kategorie Weby z mojí produkce....

Obrázek uživatele Sue Lofts

Hello there, it was actually a very superb experience for me and my cousin when we visited your blog. I hope you don't mind if I commend you on the superior quality of the work you've achieved here and to wish you the best of luck as you progress going forward. It was obviously enjoyable to explore your site and I shall certainly be calling back again shortly to see how you are growing. Many thanks and hopefully I shall see you here very soon - Sue Lofts

Přidat komentář