Anglická kuchyně podruhé


Navštěva anglické kuchyně se vyplatila! V druhém šuflíku bylo nalezeno devět "špedlíků". K čemu slouži opravdu vůbec netuším a budu ráda, kdyz to někdo objasníte. JInak pravda je taková, že se jich po bytě posléze nalezlo jeste několik.

 
 

Komentáře

10
Obrázek uživatele Brady

Ja vim co to je, ale nepovím nebo na mě bude Katka zase naštvaná že sem to řekl moc brzo:)

Brady
Obrázek uživatele Ládínek

Vím co to je ale neřeknu to! Si zítra střihnem kdo vyhral :)

Obrázek uživatele Ládínek

..jsem došel k závěru již když jsem to viděl na poprvé, že je to buď složitější párátko do jednohubky a nebo vidlička na hranolky. Ale sám osobně se přikláním k tomu párátku..

Obrázek uživatele Duckinka

Pánové, dnes jsem zjistila na co to používá a můžu říct, že můžete začít hádat, je to zcela nečekané ;-) takže žádné párátko ani nabodávátko na hranolky.. i kdyz o možnosti to takto využít nepochybuji :-)

Prostě kachna.
Obrázek uživatele Ládínek

Na to se totiž něco napíchne, třeba teplej brambor a pak se loupe! Kuchař si tak nespálí ruky...

Obrázek uživatele Kukensius

Nevím, jak vám mohlo tak dlouho trvat a dosud na to nepřijít... Představte si, že jste Britové a má přijít návštěva. Neoblíbená. A protože jim vaříte oběd, jako oblohu dáte taky kukuřici a do ní zamícháte tyto nenápadné špendlíky. A každý ví, že dva hroty raní víc než jeden :)

Obrázek uživatele Stavik

OK. Vzdavam to, sice jsem tu uz v Anglii stravil uz nejakou dobu ale tyle ''pojistky do auta'' jsem jeste nikdy nevidel, takze doufam ze to tu brzy milosrdne odhalite. Nemam paru na co to je!

Obrázek uživatele Ládínek

Kukensius v předchozím příspěvku! On sice necestuje ale je velkým obdivovatelem anglické filmové tvorby, tak to zřejmě někde viděl...

Obrázek uživatele Duckinka

Napichovátka na uvařenou kukuřici.

Prostě kachna.
Obrázek uživatele Nadine Loft

Hi there, I have to say it was a incredible adventure for me when I checked out your first-class web site. I hope you don't mind if I commend you on the high quality of the work and also to wish your team bon chance with everything as you move forward as time goes on. It obviously was a pleasure to explore your site and I'll without doubt be calling back once again to see just how you're growing. Thank you and with luck I shall doubtless see you here once again before long - Lucy Loft

Přidat komentář