Zábavná cesta karosou

Jak může být zajímavá cesta autobusem ze školy? Snadná odpověď, velmi! Dneska, stejně jako jiné školní dny, jsem jel domů prastarou karosou přepravní firmy ICOM. Než naše veselá cesta začala, musela si celá dlouhá fronta patnáct minut na víc počkat na příjezd autobusu. Naštěstí přijel a za volantem seděl náš, všemi pravidelně cestujícími oblíbený, šedovlasý řidič. A mohlo se nastupovat.
 
 
Když se autobus narval k prasknutí lidmi, začal se rozjíždět. Kdosi od kočárku volal ať také zavře zadní dveře. Odpovědí od řidiče mu bylo, ať je zavře sám, že jemu jdou pouze otevřít. Tak tam s nima pán pravidelně na každé zastávce zápasil. Když se uvolnilo pár míst, posadily se vedle mě nějaké holky se slovy, že na sedačce alespoň nehrozí že vypadnou. Jelo se dál a holky chtěly vystoupit. Nemohli se přecpat přes lidi a měly strach že s nima autobus odjede o zastávku dál. Pán od dveří na ně volal ať nemají strach, že jim nezavře, protože to prostě nejde... Všichni jsme se náramně bavili. Ale aby jsme se neposmívali firmně ICOM tak musím konstatovat že pan řidič snažíc se zachránit firemní pověst, pána od dveří za vynaloženou námahu odmněnil. Se slovy: "Dej to tomu vzadu" poslal po lidech "jednu" hašlerku... Když vystoupil i onen pán, museli jsme po sobě zavřít v Dušejově dveře sami. Podívejte na foto.

Komentáře

4
Obrázek uživatele piski

Tak to je hustý ! To jsem nevěděl, že je na tom ICOM už takhle špatně :D ! j

Obrázek uživatele Šéf

LOL. No tak to mě poser...

Obrázek uživatele Pinďa

Byly casy kdy tam sedel manik od ICOMu a zaviral, ale ten uz asi taky usednul za volant :)

Obrázek uživatele Wendy Lofts

Hi, it was a really fantastic adventure for me and my brother when we looked around your fine website. I hope you don't mind if I congratulate you on the quality of your work and to wish your team the very best of luck as you develop in the coming months. It was a hoot to explore your site and I shall definitely be stopping by once again to see exactly how you're doing. Cheers and hopefully I shall no doubt see you here once again shortly - Wendy Lofts

Přidat komentář