Drogy v Dušejově 2

Kde koupit pervitin? V Dušejově!Před časem jsem zde na mém webu psal informaci o drogách v mé rodné obci, Dušejově. Starý článek můžete shlédnout zde. Jelikož se od té doby událo spousta věcí, a odteklo spousty krve z napíchnutých žil postižených feťáctvím, chtěl bych udělat menší rekapitulaci. Pokusím udělat objektivní posouzení toho co se událo a jaké to mělo důsledky. A objasnit Vám proč nesouhlasím s oficálním vyjádřením - že je to vyřešeno.

Mapa kde koupit pervitin
Toto je mapka místa, kde se dá koupit pervitin. Stačí zazvonit.

 

Policie před časem provedla na vysočině sérii zatčení drogových bossů. Dušejova se hlavně týkalo zatčení Ladislava Baráka. Zatkla ho v jeho domě v Jihlavě. Článek z novin naleznete ZDE nebo ZDE. Tento Vážený pán Ladislav Barák, který zkurvil zdraví, život a rodinu nejednomu člověku, provozoval varnu pervitinu právě v Dušejově na souřadnicích jež jsou na mapě. Tedy hlavní záporňák je zatčen, vše by mělo být v pořádku. Až na to že není.

Po obci se stále pohybují individua a stále se vaří, stále se hlídají výjezdové cesty, stále si auta jezdí kupovat. Že si toho policie nevšímá? Nebo že nemá důkazy? Účastnil jsem se jedné oslavy na přilehlém fotbalovém hřišti. Během odpoledne, asi od jedné do pěti jsem zaznamenal jeden obyčejný vrak, který zaparkoval za šatnama u hřiště a fetka si šla koupit nenápedně k boudičce a dva běžné taxi které přijeli až k chajdě. Tedy sehnat důkazy by byla pro policii detektivní práce asi na hodinu. Asi je to na ně moc. Raději budou buzerovat traktoristy na návsi (že maj brzdovky od hoven) a předstírat že jsou tam pro lidi...

feťák si jde pro fet
Feťák si přijel koupit fet s taxi. Když viděl že fotím, tak volal že jen projíždí. Zvláštní že když jsme fotili tak mu nikdo nedošel otevřít branku :) Což ho jistě muselo značně potěšit. Bohužel můj foťák a reflexy nebyly moc kvalitní tak je fotka pouze taková jaká je.

 

Policie prudící po vsi na dotaz, jestli nevěděj že se tam pořád vaří pervitin i pozatčení toho zmrda, reagovala tak, že to věděj, ale že stejně když zatknou jednoho tak to dělá hned druhej. Znělo to značně rezignovaně. Tak by rozhodně policie která má pomáhat a chránit mluvit neměla. Ale bohužel.

Závěrem chci jen říct jednu věc. Až vám nepřijde dítě domů, a zjistíte že se předávkovalo a nedej bože zemřelo, víte kam máte vyrazit vykonat pomstu vyzbrojeni mačetou nebo střelnou zbraní. Nikdo to za vás nevyřeší. A policie České Republiky už vůbec ne. Ti už rezignovali.

Komentáře

13
Obrázek uživatele Sborez

Hezký, aby si na tebe nedošlápli. Jsou to pěkný parchanti a to, že je PČR toleruje je ještě větší mazec. Tak ať do prdele klidně zavřou půl republiky, když tady bude čisto od perníku. Je to humus a vypovídá to něco o stavu naší povahy. Pokud jsi jediný, kterýmu to v Dušejově vadí, tak je to smutný. A nejvíc mě štve, že je Cerekev kousek. Jsou to šmejdi. 

Obrázek uživatele Ládínek

Doufám že nedošlápnou. Jeden článek na mém nejnavštěvovanějším webu na světě je rozhodit nemůže, když na ně pčr kašle... V Dušejově to vědí všichni a vadí to všem. Bohužel ta bezmocnost je až k neuvěření. Opravdu v tomhle státě na běžném občanovi nikomu nezáleží ani co by se za nehet vešlo. Tak to prostě je... Hele když by se to dostalo do DC tak je potřeba to podchytit hned v začátku, začít škodit tak aby jim bylo jasné že tam jim pšenka nepokvete. Ale nevěřím že se tomu dá moc ubránit. Tady si vše postavili bez stavebního povolení, všichni věděli o co jde... Akorát byli všichni rádi že vypadli z Jihlavy. Tak to tak nechali...

Je to smutné. Ale je to tak. Taky bych byl pro, můžou zavřít klidně sto tisíc lidí. Určitě jsou na ty fetky takhle náklady větší (musej ukráct na denní dávku) než kdyby makali v kamenolomu.

Obrázek uživatele jan novák

Ty tady pliveš po feťácích a podívej se sám na sebe. Nejspíš budeš alkoholik podle fotky a myslíš si, že jseš jako lepší než oni. Mě se obrací žaludek, když vidím ožralce se potácet z hospody. A asi mi je přijemnější se bavit s feťákem než z ožralcem funícím mi do tváře.

Obrázek uživatele Ládínek

Dobrý den

doufám, že až Vaše malá holčička, jestli nějakou máte, nebo klouček, budou roztahovat nohy aby měli na dávku, poté až si jí šlehnou budou ležet ve výklech a zvratkách na ulici, s rozhnisanýma pažema. Tak doufám že až pak vám dojde, jak jsou drogy špatné.

 

Jo a už vás vidím jak jak mluvíte se sjetým feťákem.

 

PS. feťák už mi auto vykradl. Taky cigán. A taky feťák cikán. Ale že by mi ho vykradl milovník piva, to nemohu říct!

Obrázek uživatele Jirka z Decina

 

Souhlasim s tebou ... Ja si dam radsi caru za 300 nez pivo

Obrázek uživatele Honza Toth

Kluci..nekašle..ale co chceš dělat v dnešní době, kdy každej zm*d má proti tobě větší práva. Jen díky tomu, že v tom umí chodit. I kdybych sebevíc chtěl, neudělám s tím nic. Ale na každou svini se najde pekáč..Na ty dušejovský sjížděče taky dojde..ale trvá to, než státnímu zástupci ti mravenci co to musí všechno oddřít a vyzjistit nashromáždí dostatek podkladů, aby se mu to zdálo pohodlné a jednoznačné. Tak je dnes bohužel stavěn zákon. A při dnešní situaci, kdy ti ministr vnitra kvůli pár jedincům označí celou PČRku za pojídače baget a popíječe kafí na benzíně, neustále ti dávaj najevo, jak seš nepotřebnej, berou ti peníze, který doopravdy nejsou tak velký jak uvádí všude v bulvárech a na NOhoVnĚ. Tak co to je pak za motivaci. A když už i přes tohle všechno někdo v sobě tu motivaci najde, tak stejně je ta jeho mravenčí práce k ničemu. Protože jak jsem psal na začátku, ti zm*di mají stejně větší práva než policista a umí se s nima sakra dobře ohánět. A když ti pak takovej zm*d řekne, že tě zná..že ví kde přesně bydlíš, což ještě vzápětí konkterizuje..to ti morálku a chuť s tím něco dělat...uznejte sami.

Obrázek uživatele Anonym

Njn ma si kazdej hlidat to svoje, a kazdej by mel mit pravo sam se rozhodnout, jestli si chce drogu dat, a nebo ne, jak v tom nejsou mladi decka, tak je to na kazdym, muj nazor.........Kazdej si porad privlastnuje nejaky svoje pravo protestovat, ale ono lidi co nefetujou delaj kolikrat mnohem horsi veci, nez fetaci, a to se pak strati kam ta pravda, ze fetak neublizi, a kdyz si lidi neumej hlidat tak co....navic kdyby nebyli fetaci a nekradlo se, nemusela by bejt ani policie, a soudci by nemuseli soudit, pravnici obhajovat, a veznice veznit, a celej tenhle podelanej system by se za chvilku rozpadl.....Je to jenom na uvedomeni.......Zdar

Obrázek uživatele Ládínek

Omlouvám se, považuji váš názor za zcestný a kategoricky s ním nesouhlasím.

Také si myslím že má mít každý na výběr. Ať si člověk fetuje. Ale musí na to mít. tzn. Když bude fetovat roková hvězda co má miliony, je to ok. Ale když tragéd bez práce co neplatí alimenty, tak je to špatně. Tuplem když si dojede pro dávku polorozpadlým favoritem a aby mohl dojet zpátky musí ukráct benzín z auta někde na vesnici. Nehledě na to že na dávku si vydělal tím že někde vykradl pár autorádií.

To už souvisí s omezováním slušných lidí. To raději budu omezovat feťáky!

Obrázek uživatele Miloš

Když tady čtu ty hovna co píšeš,tak se musím smát.Co je ti do toho jestli někdo fetuje nebo ne.Každej je svobodnej člověk,se svobodnou vůlí a může si dělat co ho baví.A když už o něčem píšeš,tak si o tom alespoň sežeň nějaké informace.Už jsi někdy viděl aby se někdo předávkoval z perníku?Plácáš nesmysly a meleš o něčem o čem nemáš ani páru.JSI TA NEJVĚTŠÍ TRUBKA CO ZNÁM!!!!!!!

Obrázek uživatele Ládínek

Asi konzument co?

Ať si každý konzumuje co chce, to dá rozum, ale pakliže konzumovaná látka způsobuje kriminalitu, a to ten tvůj perník způsobuje, tak sorry... Samozřejmě je mi jedno jestli feťák třeba zajde, ale ať neznepříjemňuje život sotatním - trosky ležící po ulicích smrdící močí, nepochopitelné výpady na lidi na ulicích, vykradená auta, přepadení lidé... Dalo by se výčtem pokračovat dlouho.

Normální člověk se tvrdých drog zastávat nemůže, proto sám by sis měl Miloši ujasnit, kdo je tady trubka.

Hezký vánoce.

Obrázek uživatele Miloš

Na tom kdo je tady trubka se pořád nic nezměnilo. Jazýček vah je stále na tvé straně. Já rozhodně močí nesmrdím a lidi na ulici nenapadám.U vykradeného auta jsem nedávno byl,jenže bylo moje a dva opilci mi kamenem rozbili okénko a sebrali autorádio. Mám vysokoškolský diplom,dobrou práci,dvě děti a hezké bydlení.Když nás dva postaví vedle sebe, tak já nebudu ten o kom si budou myslet,že je narkoman a kriminálník. Neříkám,že tvrdé drogy jsou ta správná volba,ale nemíchej jablka a hrušky. Je obrovský rozdíl mezi tím jestli bereš heroin nebo perník. Jsem člověk prospěšný společnosti,který platí daně a to,že si dám občas perník na tom nic nezmění. 

Obrázek uživatele Ládínek

Dobře, přestaňme míchat jablka a hrušky.

Určitě bys nechtěl varnu perníku v sousedním domě, jestli ano, nedomýšlíš následly o kterých možná při své prospěšnosti společnosti netušíš... Chceš-li užívej si ho, i se dvěma dětmi a ženou jak často chceš. Skutečně je mi to jedno.

Ale nepřeju si aby se v mé obci, dříve tak poklidné - toto dělo a nepřeji to nikomu jinému!

A jsi-li tolik pro legalizaci, ok, můžete si spolu s těmi co to vaří a ostaními konzumenty založit politickou stranu a nehcat se zvolit. Poté se to bude moci vyrábět legálně, odvádět z toho daně a bez mafie. Jistě by bylo prospěšné kdyby byly provozovny kam by jste si chodili dát, něco na způsob hospod... Ale následky ať si každý nese sám mimo zdravotní pojišťovnu, protože to prostě normální není.

A pro vysvětlení mé negativity - nikdy to nedokážu pochopit, že se toho někdo zastává je pro mě stejné, jako když někdo popírá holokaust, zločiny komunismu a tak. Vše jsou to jasné věci, ale vždy se najde nějaká "trubka", která tvrdí, že to je jinak!

Obrázek uživatele Lewis Lofts

Hi there, it was a very wonderful experience for me when I checked out your site. I just wanted to congratulate you on the high quality of your work and to wish you good luck as you proceed down the road. It was a hoot to surf your site and I shall definitely be stopping by again shortly to find how you're growing. Thanks a lot and with luck I'll see you here once again in a little while - Lewis Lofts

Přidat komentář