Drupal exposed filter - block

Drupal 7Potřeboval jsem udělat filtr zboží, který si bude moci editovat uživatel, aby se mu filtrovalo. To je snadné, používám na to modul Views dependet filters. No jo, jenže jsem potřeboval, aby ten filtr nebyl ve stránce ale v bloku. A to mi bohužel nefungovalo... Je to asi chyba drupalu, různě se to po fórech řeší, ale mě se nezadařilo najít konkrétní řešení. Hledání mi trvalo doslova několik odpolední. A když jsem chtěl hodit flintu do žita... Ejhle!

Máteli stejný problém postupujte dle mě.

 • Vytvořte si ve views block s exposed filtry
 • Nainstalujte modul Views Block Exposed Filter Blocks.
 • Naistalujte si modul Better Exposed Filters. (Možná ho nebudete potřebovat, ale mě to bez něj nejelo a už se v tom nehodlám dále babrat :) Nechápu význam modulu v tomto užití )
 • Nakonfigurujte block dle obr. v pravo
 • Nakonfigurujte dle:
  • Vystavení formuláře

   Vystavení formuláře v bloku: Ano
   Styl vystaveného formuláře: Better Exposed Filters | BEF Settings
   Exposed form blocks: Výchozí
 • V jiné:
  • Jiné

   Strojový název: block
   Komentář: No comment
   Použít AJAX: Ano
   Hide attachments in summary: Ne
   Hide contextual links: Ne
   Use aggregation: Ne
   Nastavení dotazu: Nastavení
   Field Language: Aktuální jazyk uživatele
   Mezipaměť: Žádné
   Zobrazení odkazu: Žádné
   CSS třída: blockpapiru0
   Téma vzhledu: Informace
   Block caching: Cache once for everything (global)
 • nyní se vám vytvoří blok s filtrem. Zároveň máte blok z views s výpisem obsahů.
 • Aby jste mohli blocky zobrazovat společně a nemuseli nastavovat každý zvlášť, použijte modul Block Group, tento modul vám umožní vytvořit Block group, kterému přiřadíte block s filtrem i views, zároveň můžete editovat zobrazení bloku Group a nastavení se přenese do podbloků.

To je celé, snad jsem na nic nezapoměl. Celé řešení není elegantní, ale je funkční... Chápu ho jako narovnávák na ohýbák... A až bude v budoucnu čas, pokusím se to udělat elegantněji...

Komentáře

1
Obrázek uživatele hoowei

The actual research hublot replica uk had been a well known option with regard to numerous nations’ army limbs, and several had been dropped or even ruined during make use of. The actual research rolex replica had been launched within 1962, as well as matte knobs changed gilt knobs just a couple many years later on within 1967, an extremely little portion from the research replica watches actually created tend to be installed along with gilt knobs – particularly thinking about the 28-year-long manufacturing operate from the research replica watches uk. In addition, a great number of these types of unique gilt knobs had been changed along with matte support knobs once the Rolex replica uk had been submitted in order to replica watches sale with regard to restore as well as maintenance. Here is the initial meters-first, two collection gilt dial because near as you possibly can in order to exactly how this appeared your day it had been created.

Přidat komentář