Ponožka vrací úder

Ponožky v sandálech vědecké vysvětleníVelmi rád chodím v sandálech. Je to problém? Až sem ne. Problém je že jsem měl vždy ve zvyku nosit do sandál ponožky. Poslední rok či dva se začínám setkávat s nepochopením pro tento zvyk. Moje milá mě vždy označí nějakým zvláštním českým výrazem - popřípadě použije nějakého přirovnání. V časopisech narážím na články o tom jak se češi oblékají jak dementi a že považte, nosej ponožky v sandálech! Vždyťse to nikde v EU nedělá! Dokonce jsem nedávno narazil na jaký si článek v blogu kde autor používal velmi nehezkých až urážlivých výrazů pro ponožkonosiče. Dlouho mi to leží v hlavě a potřebuju to ze se be dostat. Proto jsem udělal experiment, zcela výjmečně sám na sobě. (Jestli je váš čas drahý nebo jsou Vám ponožky v sandálech ukradené, raději nečtěte dál!)

Od jednoho poondělka, kdy jsem si zakoupil nové sandále, jsem začal chodit bos. Bylo hezké počasí - tedy možná až moc. Ale alespoň jsem netrpěl zimou. Bez ponožek. Ale projevila se jedna nehezká věc. Jsem trošku silnější postavy (tlustej) a pro to se asi trochu víc potím. V ponožkách které to krásně odváděly se nic nikdy nedělo. Ale bez ponožek mi klouzaly nohy. Normálně po kožené výstelce jsem se občas sklouzl natolik, div jsem si nerozbil hubu. Na štěstí mě vždy zachytily přezky, které drží nohu. Když jsem ke konci dne přišel domů, zpozoroval jsem jednu nehezkou věc. Věc která se v ponožce nestávala. Věc která nelze nazvat jinak než že mi strašlívým způsobem smrděly nohy. (zřejmě jak se pot z pod chodidla nebyl schopen odvádět ponožkou tak během dne takto zmutoval ve smrad) Ale říkámsi, vydřžejí klouzání a smrad ostatní, zvláště ti co se vyznaj v módě z EU, zvládnu to taky. Druhý den se ani nic moc nedělo, nohy od rána klouzaly, večer zase smrděly... Prostě pohoda podle normy EU. Horší byl třetí den. Už v odpoledních hodinách jsem začal pociťovat v místě popruhů ostrou bolest. Protože jak mi vždy po potu sklouzla noha a zachytila se o popruh tak se noha prostě začala odírat a dokonce v tom místě i otékat. Večer jsem již nemohl chodit. Experiment dopadl tak že jsem další dva dny musel chodit v teniskách.

Závěr z onoho experimentu je prostý. Do sandálů budu na dále nostit ponožky.

Ještě pár postřehů v bodech:

  1. Když má slečna bosou nohu, muž si ji prohlédne a je to pro něj když né příjemné tak nepříjemné určitě ne. Zato když vidím bosou chlapskou nohu, tak mě to naplňuje nepříjemným pocitem, který stimuluje v mém mozku centra hnusu.
  2. Noha v ponožce je lépe chráněna před teplem a zimou a jinýma vlivama jako je třeba špína. Není nic horšího a ošklivějšího než mužzská špinavá zpocená tlapa strčená do sandálu. To už je lepší ponožka s dírou.
  3. Kdo proboha vymyslel že nosit ponožku v sandále je nehezké? A proč lidské stádo ovlivněné časopisama a recenzema - jak se oblékat dle norem EU - omezuje mě, svobodného občana, či si mě dokonce dovoluje soudit? To smrdí téměř komunismem. Až budou v EU popřípadě za mořem nosit během deště deštník strčený do oblasti řitě a budou tvrdit že je nosit ho v ruce ohavnost, tak mě budou všichni nutit ať si ho tam strčím taky?
  4. Je to jako by mě někdo nutil nosit slipy přestože nejsou pohodlné ale někdo řekl že trenky jsou ošklivé. Taky budu trenky nosit na věky. A já nebudu nikomu podsouvat ať nosí slipy.

Na konec bych chtěl říct že je mi zcela jedno co si kdo nosí. Když se někdo cítí bosej pohodlně, nechť chodí bosej. Kdo se cítí v pohodě v ponožce, ať si nosí ponožku. Žijeme ve svobodném státě který je sice ovlivňován vnějšími vlivy ale od toho jsme vybaveni inteligencí - proto máme možnost volby. Proto BOSÁČI a PONOŽKÁŘI, přstaňte se do sebe navážet, toto je věc neřešitelná. Svůj čas a energii upněte jiným směrem, který bude mít třeba alespoň trochu smysl!

Článek se týká letního tématu pro uvolnění atmosféry. Nemá snahu a ani potenciál nikoho pobouřit či urazit. Článek vyjadřuje názor autora. Pakliže s názorem nesouhlasíte, tak je to pouze váš problém a stěžujte si kde chcete.

Komentáře

8
Obrázek uživatele Zdenička

než dát tomuto článku 5 hvězdiček, už jen kvůli tomu, že jsem se královsky pobavila. Téma ponožek v sandálech komentovat nebudu, sama se řadím mezi bosáče.

Obrázek uživatele Edit

Jsem taky bosáč. A po tom hororu co jsem zažila po Ládínovým experimentu už ho nikdy nebudu nutit nenosti ponožky do sandálů. Z jeho poddání bolestivosti jeho puchýřů jsem nabyla dojmu, že má nevyléčitelnou nemoc,na kterou umře. Jen pro pořádek, nejsem bosáč jen proto, že se to v EU tak nosí, jsem bosáč proto, že se mi ponožky v sandálech jednoduše nelíbí! Ne proto, že to říká nějaká koza,co určuje módu.

Obrázek uživatele Ládínek

Nosit sandále bez ponožek ještě nějaký čas tak se domnívám že bych skutečně zemřel. Zřejmě by se mi boláky prohloubily až do krve, pak by se to zřejmě zanítilo kvůli sníženému stupni čistoty a dopadlo by to otravou krve! Tedy na to pozor!

Obrázek uživatele Ajvngou

V Ý M L U V Y! Ale hodnotím za 5 :)

Obrázek uživatele David

Ještě nikdy mi nikdo nevysvětlil:

1. PROČ kdokoli může považovat ponožku v sandálu za něco hnusného

2. Jednou někdo vymyslel že ponožka v sandálu je hnusná a mraky lidí mu to žere. Zajímalo by mě KDO TO VYMYSLEL.

Nedávno jsem si zažil něco podobného, co autor článku. Vyrazil jsem v sandálech bez ponožek, domnívaje se, že jelikož pak stejně budu běhat bos, nebude to problém. Byl to problém! Můj program se změnil, a já do večera strávil po obchodech. Už asi po 2 hodinách jsem si myslel, že ty boty zahodim, a že budu po OBI běhat bos. Pozdější pocity hraničily s šílenstvím. Nevím k čemu bych ten pocit přirovnal, ale bylo to jako by mi na chodidla a mezi prsty někdo napatlal mazlavé mýdlo, nebo nějaké blátíčko.

Jestli má vynález ponožek nějaký smysl, pak tím nejužitečnějším je především jejich využití v sandálech.

Takže, jestli se někdy nějaký pomatený módní policajt opováží protestovat proti tomu, že v sandálech nosím ponožky, se zlou se potáže.

Obrázek uživatele Ládínek

Moudrý poznatek!
Obrázek uživatele [user:name]

True to her vows, pandora beads Margaret Duncan educated her nike schuhe günstig grandson John Nike Shoes Online Mason Jordan Store Duncan to preach Canada Goose Outlet the Nike Outlet Store good cheap nike air max news of Toms Factory Outlet God. Dying Nov. 16th, Air max dam 1802, Ugg Pas Cher En France she left her Nike Free Run 5.0 Womens money by will nfl store for toms shoes outlet the Canada Goose Outlet erection of a Pandora Style Beads house Cheap Retro Jordans For Sale of Pandora Outlet Store worship, which Yeezy Shoes Discount Marketplace she Cheap Louboutin Heels minutely Pandora Store Sale described, zapatillas nike baratas specifying that Ugg boots Sale it Scarpe Nike Scontate was nike shoes to UGG BOOTS FOR WOMEN be Coach Bags On Sale of the Discount Air Max Associate Adidas Superstar Sale Online Reformed communion. By new pandora charms various names, Nike Soccer Cleats Boots the ugg clearance "Margaret ugg store Duncan Nike Air Damen Church," vans shoe store or Ugg Outlet Online Store "The Nike Factory Outlet Vow longchamp bags on sale Church," or nike sportschuhe "Saint Margaret's Church," Toms Outlet Online the nike air jordan pas cher brick edifice ジョーダン スニーカー on Thirteenth Uggs Pas Cher Soldes street Nike Air 90 near Filbert UGGS For Women on the west side, chaussures nike pas cher stood air force one pas cher until Canada goose dam some Chaussure Nike Air Max Pas Cher time in the Scarpe Air Max fifties. new jordan releases I Nike Air Jordan 11 can louboutin heels remember fitflops sale uk as Nike Air Max Cheap a Uggs For Cheap little boy going Cheap Nike Free Run to see the debris of モンクレール レディース the Michael Kors Clearance ruins, the Nike Shoes Discount Marketplace piled up TOMS For Sale old brick Cheap True Religion Jeans partially Adidas Soccer Cleats Cheap cleaned of mortar, the Soccer Boots Outlet nike dust and the newest lebron shoes broken Adidas Originals Superstar bits Cheap Real Jordans of Pandora Outlet lime, and Nike Huarache Womens Cheap the Hogan Outlet great hollow TOMS SHOES OUTLET place Nike Air Huarache For Sale where Kobe Shoes Nike the Michael Kors Outlet cellar had moncler jacket sale been. In 1875, Mr. Air max levně Chambers Doudoune Moncler Pas Cher spoke Pandora Store of "the Billige Nike Sko little church Timberland Outlet where we worshipped so cheap uggs long.... Descuentos Nike It Yeezy Black is Official NHL Jerseys a shame christian louboutin outlet that the Abercrombie and fitch store church Discount TOMS was Nike Air Shoes ever nike sb stefan janoski destroyed. However Nike Shoes Sale Store it was torn down, and Adidas Shoes Discount Marketplace we prada outlet have canada goose jackets on sale nothing Mens Nike Air Max more Adidas Yeezy Boost 350 For Sale to ADIDAS NMD SALE ON LINE do Nike Online Store with Nike Polo Sale it".

 

His womens nike air max was Boost Yeezy Sale On Line the Air Max 90 language of Adidas NMD For Sale affection. Discount Christian Louboutin Shoes As Nike Factory Store matter of retro jordans for cheap cold fact, the "house was Nike Air Sneakers of Nike Shox discount Sale plain Nike Air Pas Cher brick, without Cheap Nike Air Huarache the least trace Moncler Sale of Moncler Jackets Discount Marketplace ornament Christian Louboutin Heels and for nike jordan shoes many Nike Shox Cheap years was Jordan Shoes Air one Reebok Outlet Store of Pandora Official Website the gloomiest asics sko looking Jordan Sneakers For Sale churches Ugg Pas Cher Femme in Original Ugg Boots the Christian Louboutin Shoes Outlet city. converse store The dimensions Moncler Outlet were fifty Bottes Ugg Femme Pas Cher by zapatos de futbol nike sixty feet." The Louboutin Wedding Shoes edifice Michael Kors Handbags Discount was Hugo Boss Sale opened for worship Canada Goose Online Store on Yeezy Boost Sale Online the[27] 26th of November, 1815. Cheap Air Max Trainers The Pandora Store dedication canada goose jacket outlet sermon was preached by pandora jewelry store the son Official Toms Shoes Outlet of the vow, and the grandson Chaussure Nike Pas Cher of Cheap Toms Outlet Store her Nike Outlet who chaussure adidas pas cher made Nike Air Max Sale it, adidas store Rev. günstige nike schuhe John Air Max Femme Mason Adidas Superstar Duncan. As before stated, Rev. James Gray, Cheap True Religion Jeans D.D., then Boty Nike Air with Air Nike Dr. Wylie at Adidas Neo Discount Sale the Moncler Outlet Store head of Jordan Shoes For Cheap a classical New Air Max 2017 school Zapatillas Air Max in Philadelphia, also took Zapatillas Nike Air Max Baratas part.

 

Having been called Air Jordan Retro Sale to Moncler Outlet Online be the pastor New Nike Shoes of Cheap Toms Shoes Outlet this church, chaussure basket homme Mr. Cheap Air Max Chambers surveyed botas de futbol his field to Nike Air Women see what resources Nike  Kyrie there were Negozi Pandora for sustaining permanent gospel work. He found Nike Tn Requin Pas Cher no suivre un envoi organized nike sneakers effort. scarpe nike ThereCheap Michael Kors Handbags was nike tn pas cher no prayer-meeting, Chaussure Air Max no Nike Roshe Run Sale Sunday School, not a man The official UGG to lead coach factory outlet online in Cheap Michael Kors public adidas outlet prayer, and Yeezy Men the Boutique Ugg three nike mercurial soccer cleats elders were all superannuated. The congregation was Canada Goose Womens Coats made Stone Island Outlet up Air Max Sneakers of humble Vans Black Sneakers people, TOMS OUTLET poor, Cheap Michael Kors Tote Bag hard-working, Doudoune Moncler Femme Pas Cher industrious, with Nike Pas Cher Femme only Air Max Kopen here and there Adidas Yeezy Cheap one UGGS Outlet among cheap uggs for women them nike air who might be Adidas Originals Sale called rich; huarache sneakers nor was Nike joggesko there Cheap Nike Huarache a Doudoune Moncler Site Officiel family Nike Store in Nike Air Max Goedkoop which Coach Outlet Store Online family ugg factory outlet worship was held. It Discount Ray Ban Sunglasses was necessary therefore that UGG Boots Cheap the 23 IS BACK Store young Air Max Pas Cher man Nike Roshe Run from Baltimore, who TOMS STORE did Michael Kors not know ten 

Adidas Originals Stan Smith

ppst  2017.11.18

Obrázek uživatele [user:name]

wq

For adidas prospective replica watches students suns jersey wondering timberland boots if barbour jackets Texas burberry handbags outlet Tech nba jersey is air max the panthers nfl jersey right school dsquared2 for soccer outlet them, charlotte hornets jersey Tech’s campus ralph lauren outlet online tour program burberry canada can potentially jordan provide rolex watches an texans nfl jersey answer.

 

Forrest saints nfl jersey Stovall, ralph lauren outlet the jazz jersey supervisor oakley sunglasses outlet for Tech’s coach outlet store Visitors Center omega watches at West michael kors handbags Hall, patriots nfl jersey said five finger  shoes the retro jordans tour ed hardy program nike store is burberry outlet robust, nike shoes outlet with marc jacobs two daily oakley sungalsses outlettours softball bats Monday barbour through nike huarache Friday pacers jersey along supra shoes with seahawks nfl jersey a nike roshe tour hugo boss online on one lions nfl jersey or beats by dre headphones two Saturdays a polo ralph lauren outlet month.

 

“They’ll timberland shoes go through new balance the mcm handbags recreation center,” coach factory outlet online Stovall pandora said, cheap jerseys “they’ll womens clothing go through hoodies outlet the eagles nfl jersey College warriors jersey of hollister clothing store Media and atlanta hawks jerseyCommunication burberry uk to los angeles clippers jerseys see nike air max theralph lauren different michael kors academic buildings nike store on 49ers nfl jersey campus, buccaneers nfl jersey the library, the skechers Student ray ban Union c.c beanies Building, mcm backpack and bcbg max our scarpe hogan tour itself chargers nfl jersey concludes at air jordans Wall/Gates armani exchange Residence beats headphones Hall.”

 

The polo ralph lauren tour the north face guides are members oakley outlet online of ralph lauren President’s woolrich outlet Select, coach outlet Stovall roshe run said, replica handbags which nets jerseys is salvatore ferragamo an polo outlet online organization bills nfl jersey composed lacoste outlet of 60 skechers shoes to coach factory outlet 70 versace outlet students.

 

Stovall nike free said fred perry the burberry purpose hollister clothing store of tommy hilfiger outlet President’s Select cheap nfl jerseys is adidas supporting soccer shoes outlet the horloges Office trail blazers jersey of nike canada the President vikings nfl jersey through nike shoes outlet helping oakley sunglasses outlet with hollister hosted soccer shoes events, grizzlies jersey the oakley sunglasses cheap Athletic oakley outlet Department rolex watches through polo ralph recruiting nba shoes and the north face giving colts nfl jersey tours air max 2015 to athletes, hermes and birkenstock the dallas mavericks jersey Undergraduate coach purses outlet Admissions office through oakley vault the los angeles lakers jerseys daily northface tours and ralph lauren uk recruitment cheap jerseys events barbour jackets such mcm backpack outlet as new york knicks jerseys Connect chicago bulls jerseys Tech.

 

Bailey handbags outlet Dowler, swarovski a converse sneakers tour hilfiger outlet guide broncos nfl jersey and steelers nfl jersey a burberry junior ray ban  sunglasses public chrome hearts outlet relations azcardinals nfl jersey major ecco shoes from coachfactory.com/shop Los nike Angeles, jimmy choo shoessaid versace outlet she stone island became hermes birkin a coach outlet usa tour orlando magic jersey guide in spring air max 90 2016 ray ban sunglasses outlet because hollister clothing of air max shoes her coach outlet passion swarovski jewelry for beats by dre recruitment. givenchy antigona Moreover, nike her new balance inability jimmy choo to nike visit birkenstock outlet Tech longchamp black friday until vans shoes she christian louboutin went cheap oakley for rolex montre orientation celine handbags also reebok served the north face outlet as an new balance outlet incentive.

 

“It’s nike about really pandora jewelry making barbour jackets outlet students cheap jerseys feel welcome nfl jerseys and kind of pandora uk pushing omega watches them, nike or adidas urging them, air huarache to longchamp outlet go instyler to michael kors outlet Tech because I michael kors didn’t michael kors get designer handbags to true religion outlet store see it,” marc jacobs Dowler michael kors outlet said. philadelphia 76ers jersey “So, oakley sungalsses outlet I burberry outlet know puma seeing the rolex watches for sale campus handbags outlet really converse helps.”

 

Dowler boston celtics jerseys said michael kors outlet she bengals nfl jersey enjoys talking cowboys nfl jersey to raiders nfl jersey potential houston rockets jersey students relojes because adidas interacting oakley sunglasses outlet with dolphins nfl jersey current michael kors students hogan shoes positively ray ban influences swarovski potential ray ban sunglasses students’ christian louboutin school michael kors usa choice.

 

Casey prada shoes Fleming, prada handbags a tour ray ban guide swarovski crystal and longchamp a jordan shoes junior hermes outlet human longchamp outlet development cheap nike shoes and oakley family ray ban studies tommy hilfiger major from oklahoma city thunder jerseys San eyeglass frames Antonio, raptors jersey said watches she mcm handbags agreed nike roshe that tommy hilfiger interacting nike free run with nike air max a pandora student guide rams nfl jersey is a detroit pistons jerseys major burberry factor coach factory outlet in longchamp handbags deciding air force which hogan school under armour one  nike shoes outlet goes dansko shoes to.

 

“I new balance shoes had ray ban black friday a oakley sunglasses outlet girl hollister reach bottega out cheap shoes to hilfiger online shop me, adidas yeezy shoes and true religion jeans outlet she true religion was adidas shoes like, ‘You fidget spinner were redskins nfl jersey the kings jersey reason ralph lauren that true religion outlet I made cheap mlb jerseys the salomon decision,’” Fleming huarache said, pandora jewellery “and chiefs nfl jersey that packers nfl jersey made coach black friday me red bottoms feel oakley sungalsses outlet so fitflop good because tn pas cher it cheap nhl jerseys made calvin klein me converse shoes feel hollisterco like my baseball bats job spurs jersey is wizards jersey done.”

 

If adidas one person michael kors outlet online sale in michael kors outlet the tour vans becomes cheap oakley sunglasses excited miami heat jerseys at denver nuggets jersey the michael kors bags prospect titans nfl jersey of coach outlet online attending giants nfl jersey Tech, then the mcm bags tour jordan release dates guide’s ferragamo goal ray-ban sunglasses is nfl jerseysaccomplished, north face backpacks Fleming pelicans jersey said.

 

The vans admissions cheap jordans office north face outlet often collaborates levi's jeans with nike factory other nike roshe run departments michael kors uk on timberland campus michael kors bags to asics outlet help michael kors with recruitment events, Stovall coach outlet online said, mizuno running with michael kors outlet one nike air max example being bears nfl jersey visitors swarovski canada attending adidas shoes information coach outlet sessions ray ban at timberwolves jersey each salvatore ferragamo college at burberry uk Tech.

 

“They beats by dr dre are ralph lauren polos able to fred perry outlet have nike air a ralph lauren polo general air max information coach outlet session,” oakley sungalsses outlet Stovall jordan retro said, christian louboutin shoes “but adidas tracksuits then uhren also new balance sometimes they’ll timberland outlet want adidas schuhe a ralph lauren online shop tour, cheap ray ban meetbucks jersey with their ralph lauren professors, ray bans things giuseppe shoes of michael kors uk that nhl jerseys nature.”

 

Other nike air collaborations lunette oakley can prada outlet include converse a cheap true religion prospective ray ban wayfarer student tory burch outletshadowing michael kors a swarovski class coach black friday or exploring browns nfl jersey available bcbg dresses tutoring pandora charms options, puma shoes Stovall nike free run said.

 

Reactions cleveland cavaliers jersey of nike free 5.0 students and parents christian louboutin to philipp plein outlet the true religion jeans tours supra shoes are ferragamo uk generally nike mercurial complimentary, roshe runs Dowler polo outlet said.

 

They dsquared2 outlet tend christian louboutin shoes to long champ be fendi outlet amazed tory burch sandals at kate spade outlet the oakley black fridaycampus’s size juicy couture outlet and kate spade facilities, mbt shoes Dowler michael kors outlet said.

 

“I’ve ray ban sunglasses outlet had multiple nike air max students on north face my burberry outlet online tours babyliss yell mlb jerseys ‘Guns Up’ ray ban outlet or iphone case ‘Wreck bottega veneta ‘em’ juicy couture or hollister‘Raider air max Power,’” coach outlet Dowler michaelkors.com said, iphone cases “and the north face jackets that’s ralph lauren outlet really valentino cool ravens nfl jersey because kate spade outlet it rolex watches shows mk outlet online the chi flat iron prospective basketball shoes students ray ban we nike free are jaguars nfl jersey very birkenstock spirited, north face jackets we asics are michael kors outlet online one philipp plein big family.”

 

Dowler longchamp handbags outlet said the point falcons nfl jersey of ray ban the louboutin tour giuseppe zanotti is skechers shoes outlet representing tommy hilfiger Tech prada sunglasses well burberry outlet online and mont blanc pens leaving barbour jacket outlet a nike store lasting oakley sunglasses impression thomas sabo on the roshe run visitors, burberry outlet regardless ralph lauren of jets nfl jersey whether burberry handbags or coach outlet online not longchamp they enroll.

 

The polo ralph lauren outlet online campus north face tour michael kors outlet is nike one of oakley sungalsses outlet the oakley vault most michael kors important michael kors outlet parts reebok shoes of occhiali ray ban the ralph lauren factory store recruitment process, prada Stovall eyeglasses online said,michael kors australia which flat iron is air max 2015 why ray ban the polo ralph lauren tour christian louboutin outlet guides work air max hard to ralph lauren make ferragamo shoes prospective thomas sabo students feel michael kors outlet online special

hilfiger

Přidat komentář